Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne do 500zł


Recommended Posts

Witam Forumowiczów.

Zamierzam zakupić urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne. Moje wymagania:

- automatyczny druk dwustronny
- WiFi (lub chociaż złącze LAN, żeby można było podpiąć urządzenie do sieci poprzez router)
- cena do 500zł
- możliwość kopiowania bez komputera
- możliwość skanowania dwustronnego, tzn. skanuję jedną stronę, potem drugą i wychodzi wydruk dwustronny
- możliwość zastosowania zamiennika tonera (lub jeśli osobno jest bęben, również bębna).

Drukuję różnie, czasem kilkadziesiąt stron dziennie przez kilka dni, czasem przez dwa miesiące nic, więc nie interesuje mnie urządzenie atramentowe. Miałem już 4 takie urządzenia i wszystkie wysiadły.

 

Jeśli do 500 zł nie ma nic takiego, to proszę o informację, ile kosztuje najtańsze urządzenie spełniające moje wymagania :)

 

Edycja:

Szukałem i ciężko znaleźć urządzenie, które spełniałoby wszystkie moje oczekiwania. Rezygnuję ze skanowania dwustronnego i WiFi.

 

Co powiecie o tym urządzeniu?

http://www.centrumdruku.com.pl/brother/dcp_l2500d.cd

 

Pozdrawiam,

conradol

Edytowane przez Conradol
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie dużego wyboru nie ma ale może uda Ci się znaleźć brothera dcp 1612WE, mono z wifi, kosztuje koło 530 zł ale może taniej znajdziesz, jeśli chcesz mieć duplex ale bez wifi to dcp L2500D też brothera tylko że będzie trochę drożej, w euro pokazuje cenę 599 zł, więc może gdzie indziej za 550 znajdziesz, tylko nie wiem jak z zamienikami do tych modeli

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Bardziej zależy mi na duplexie niż WiFi. Ceny zamienników do L2500D są za ok. 120zł i pozwala to na wydruk ok. 2700 stron. To dobry wynik?

 

Samą drukarkę znalazłem za 470zł z dostawą i chyba się na nią skuszę.

 

Jeszcze jedno pytanie: czy mogę tę drukarkę podłączyć do złącza USB w routerze Netia Spot, by działała jako drukarka sieciowa? Tutaj jest coś o tym rozwiązaniu: http://www.pomagam.net/art.php?39#instrukcja_drukarka_netia_spot.

 

Pozdrawiam,

conradol

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...