Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet : 1000(maks 1200 ale wolałbym 1000)

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep internetowy

nówka czy używka : nowy, mało używany

preferowany rozmiar wyświetlacza : 4-5,2

preferowany system mobilny : Android,IOS

do czego będę używać urządzenia : Dobry aparat, płynny system, brak lagów, przeglądanie internetu. Mocna bateria. telefon mniejszy od cegły^^

moje najważniejsze wymagania : jak wyżej

Myślałem nad: Iphone 5s, huawei p8, Z3 compact

 

Szukam telefonu, który posłuży mi do robienia dobrych zdjęć, płynnego przegladania internetu. Oglądania filmów.

Obecnie mam lumie 735, ale znudził mnie ten znakomity telefon(tak musze o nim napisać),  Potrzebuje czegoś innego, brakuje mi pewnych aplikacji na Windowsie,.

Dałem dziwne propozycje, iphone mały telefon, drogi, ale już stary, czy kupno takiego telefonu już bez gwarancji jest warte ryzyka, jak tam wygląda sytuacja z aktualizacją oprogramowania?

Huawei jest cienki ale gabarytowo duży, kolega ma i telefon jest troche przereklamowany, ale mi się podoba, ma pewny minusy. Z3 compact to tak troche z du*y propozycja, bo seria Sony Z umarła, a pewnie już też Sony niedługo zdechnie.

 

Macie jakieś sugestie?

 

pozdro

 

P.S ile moge wziaśc za używaną roczną lumie 735 z gwarancją jeszcze roczną, stan: uszkodzona troche obudowa, rysy na wyświetlaczu.

 

Link to post
Share on other sites

W kwestii P8, sam mam, mogę dużo powiedzieć. Zdjęcia genialne, znakomita płynność, 3 GB RAM robi swoje, bateria też niczego sobie, zależy jak użytkujesz telefonem

Z3C - bdb bateria, średni aparat

IP5S - stary model, ale telefon nadal ok, jeśli pasuje Ci ten system... lecz aparat trochę gorszy od np P8

 

Zobacz jeszcze np Moto X Play, HONOR 5X


ile moge wziaśc za używaną roczną lumie 735 z gwarancją jeszcze roczną, stan: uszkodzona troche obudowa, rysy na wyświetlaczu.

zobacz na allegro/olx po ile chodzą używki, odejmij trochę za te rysy, uszkodzoną obudowę

Link to post
Share on other sites

CO do  P8 kolega mi mówił, że podczas koncetru w czasie nagrywania filmu tak mu się zgrzał telefon, że musiał go wyłączyć, żeby się odmulić, taki zawias, i czy to chińskie cudu jest solidne, czy jak to chińskie bywa.

 

Iphone mi się podoba, mały, zgrabny, lecz stary i drogi.

Link to post
Share on other sites

Iphone jest dobrym wyborem, ale ciężko będzie Ci znaleźć używkę w dobrym stanie. Lepiej kupić nowy p8, ewentualnie możesz zerknąć jeszcze na myphone infinity IIs. Ma dobrą cenę jak na swoje parametry.

weź wyjdź, jeżeli masz mówić o telefonach myphone, bo to nie ma, ani wsparcia, ani dopracowanego softu

Edytowane przez jutjub
Link to post
Share on other sites

Czy czasem warto dołożyć?

Tak, ale jak z olx, to najlepiej przesyłka za pobraniem (dobrze byłoby z możliwością rozpakowania towaru przez zapłatą) albo odbiór osobisty

 

S6 to dobry telefon, jak możesz dołożyć, to czemu nie. Tylko szukaj w dobrym stanie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...