Skocz do zawartości

Umi Rome LTE (619zł) vs Honor 4C (599)


Recommended Posts

Jakie telefon wybrać za tych 2 ? 

zależy mi na wydajności

3 ram + MTK6735 8x1,3 mali T720 vs 2ram HiSilicon Kirin 620 4x1.4 ghz + 4x1,7 ghz + mali T624 MP4

i ogólnie który telefon jest lepszy bateria aparat itp 

lub jaki wydajny telefon do 600zł musi ładnie wyglądać ten umi rome jest na prawdę ładny 

Link to post
Share on other sites

mógłby być dobrym telefonem dzięki dobrej baterii ale jednak 4 rdzenie słaba matryca aparatu tylniego i jest brzydszy nawet od 4c 

teraz jestem zainteresowany także redmi note 2/3 do trójki mógłbym nawet dopłacić 100zł bo dobry telefon dobrej firmy o dobrych parametrach mam spory mętlik w głowie bo tel ma być na conajmniej 3 lata więc chce kupić najlepszy z najlepszych w tej cenie 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

właśnie czytałem że jakoś wykonania jest kiepsa ale to jeden z ładniejszych telefonów jakie widziałem 

pamięa ktoś pewien telefon który był w artykule na benchmarku był bardzo fajny taki ostry w stylu gamingowym 

http://www.x-kom.pl/p/257274-tablet-8-acer-gt-810-x7-z8700-2gb-32-fhd.html?gclid=CjwKEAjw0pa5BRCLmoKIx_HTh1wSJABk5F_4XIY-Uglt2uueSFnt_WKOjEb4URDVksnE6SnF_EDEPhoC3l7w_wcB

coś podobnego do tego tylko telefon chyba 5 cali 

ktoś coś bo nie moge znaleść 

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak jeszcze nie podjąłeś decyzji to w sferisie pojawiły sie smartfony Cubot, dotychczas tylko z aliexpressu je można było kupować.

Cubotowi czasem zdarzają się wpadki jak z modelem X15, choć przyznać trzeba że X17 jest bardzo ładny. jak kogoś interesują to tu sa recenzje w tym H2 z dużą baterią http://gadzet.telchina.pl/category/cubot/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...