Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, powoli rozglądam się za nowym telefonem i mam rozterkę. Mianowicie pomiędzy s6 edge +, LG G4 oraz LG V10. Zależy mi na dobrym aparacie i kamerze w telefonie oraz szybkości działania. Może macie jakieś pozytywne lub negatywne historie z w.w sprzętami. Jestem również otwarty na wszelkie inne propozycje smartfonów. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Za 2 tys. można już powoli szukać nowych S7 na olx/allegro

Pasują Ci te zakrzywione krawędzie w S6E+? Miałeś go w ręku? Nie każdemu to odpowiada.

G4 i V10 też mają bardzo dobre aparaty.

 

Mógłbyś dokładniej sprecyzować na czym Ci zależy oprócz aparatu?

Link to post
Share on other sites

W zasadzie to podstawowa kwestia. Wydając 2k na telefon chce być pewien że mi się to opłaca. G4 jest +- 700 zł tańszy od V10 a różni się w niewielkim stopniu.To samo jeśli porównamy zwykły s6 z s6 edge +. Generalnie w tej cenie telefony się nie zacinają ( chyba ) ale napiszę. Ma być mega szybki i mega płynny w codziennym użytkowaniu. Jestem studentem i korzystam z różnych aplikacji nie słucham muzyki na telefonie lecz korzystam z exela, PDFów które niekiedy mają po +1000 stron, internetu ale i w jakąś gierką nie pogardzę w kolejce do lekarza czy na wykładzie. Sporo też podróżuje stąd wymóg aparatu.

Link to post
Share on other sites

V10 to taki G4 wzbogacony o kilka bajerów, np drugi wyświetlacz, czy Ci po potrzebne sam oceń

Tak wszystkie w tej cenie powinny śmigać, ale czy zawsze tak jest? S6E+ to bardzo wydajny potwór, lecz strasznie obciąża go nakładka, choć jest lżejsza niż te starsze wersje, to nigdy nie wiadomo. Mój znajomy ma S6E+ i narzeka, że czasami potrafi przymulić, złapać buga. Wgl te drogie telefony z Andoidem szybko tracą na wartości, więc miej to na uwadze. 

 

Możesz jeszcze zobaczyć Mate 8, też wydajny i może nie ma tak zaawansowanego aparatu jak w G4, to zdecydowanie dłużej by Ci wytrzymał na jednym ładowaniu. Na allegro/olx chodzą w okolicy 1800/2000

 

Chcesz dociągać budżet do końca?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...