Skocz do zawartości

Smartfon do 1500 złotych


Recommended Posts

Hej,

 

Szukam wydajnego smartfona z dobrym aparatem z przodu i z tyłu do około 1500 złotych. 

Dodam, że obecnie posiadam Samsunga Grand Prime, który robi słabe fotki (fatalna stabilizacja), często się wiesza i zamula. Kumpel ostatnio pożyczył mi na 2 dni swoją Moto X Style i muszę powiedzieć że byłem bardzo zadowolony - superszybka praca, świetne fotki oraz duży i czytelny ekran. Nie wiem czy postawić na niego (trochę drogi) czy znajdę coś lepszego lub równie dobrego za mniej.

 

Niestety nie znam się za bardzo na dostępnych urządzeniach tego typu na rynku, więc liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam,

D.

Link to post
Share on other sites

Zależy pod jakim względem, na pewno ma lepszą baterię i gorszy aparat.

Tylko na tym allegro uważaj na podróby lub sprowadzane z Chin. Najlepiej jest zamawiać z xiaomiforsale


Jeżeli nie chcesz ''dużo'' wydać, a chcesz coś wydajnego z bdb aparatem to poszukaj P8 na allegro/olx z przedłużenia umowy, można dostać za nieco ponad 1000 zł. Sam go ostatnio kupiłem.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy ci na aparacie to nie xiaomi. Redmi to seria budżetowa a nawet mi5 pozastaje w tyle za samsung/lg. Nie ma też oficjalnej dystrybucji w Polsce co oznacza brak gwarancji, no chyba że odeślesz do Chin. Kolega wyżej napisał ci konkretne modele z najlepszym aparatem w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Patrzę na ceny na Allegro to S6 kosztuje ponad 1600 zł, natomiast G4 o 300 zł mniej. Z recenzji wynika, że ten drugi nie ustępuje temu pierwszemu.

 

P8 jakoś do mnie nie przemawia, a na pclabie piszą o przeciętnym foto-wideo. X Style jest znowu stosunkowo droga.

Link to post
Share on other sites

G4 - porównywalny aparat do S6, ma wymienną baterię, większy wyświetlacz, można rozszerzyć pamięć, brak czytnika linii papilarnych

S6 - wydajniejszy od G4, porównywalny aparat do G4, nie można wymienić baterii, nie można rozszerzyć pamięci, czytnik linii papilarnych

 

P8 nie kręci aż tak złych wideo jak o nim piszą. PC Lab nie jest dobrym źródłem wiedzy.

 

X Style spokojnie można kupić za 1500, a nawet 1400

 

Tylko jak szukasz na allegro to tylko z fvat 23%, omijaj vat marża 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...