Skocz do zawartości

Telefon ~800zł, aparat, bateria, mały


Recommended Posts

  • mój budżet : ~800zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep internetowy/stacjonarny (żadne aukcje)
  • nowy czy używany : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : ~ 5,0
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : zdjęcia, internet
  • moje najważniejsze wymagania : Bateria, która wytrzyma więcej niż dzień; Dobry aparat; małe gabaryty (mam małe dłonie :( , wszystko powyżej 140mm długości odpada)

Hej, cześć, witam. Szukam urządzenia spełniającego powyższe kryteria. Uprzejmie proszę o pomoc :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Według mnie najlepszy w tej cenie będzie http://www.sferis.pl/p/367392-smartfon-huawei-p8-lite-dual-sim-bialy-p8litewh.html, ma bardzo dobry aparat, co prawda telefon jest dłuższy o 3 mm niż Twoje wymagania ale serio warto bo mi osobiście zdjęcia z tego tel bardzo się spodobały:) (dodatkowo jakieś bajery do upiększania zdjęć) 2GB ramu, dzięki temu telefon będzie działał płynnie no i modem lte

Link to post
Share on other sites

Xiaomi bardzo kusi, ale jak z ewentualnym serwisem i wsparciem od strony systemu (tj. aktualizacje, usługi Google, sklep Google Play itp.) ?

 

P8 Lite - Wolałbym jednak nie przekraczać 140mm na długość. Żeby przedstawić wam, co znaczy "małe dłonie" - obecnie używam ZTE KIS PRO (116mm długości) i jest on naprawdę niewiele mniejszy od preferowanego rozmiaru. O baterii czytałem, że znika w oczach. Nie jestem przekonany.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli rozumiem, odblokowanie bootloadera polega właściwie na wypełnieniu formularza i wyklikaniu paru rzeczy w jakiejś aplikacji na kompie, a następnie podpięciu telefonu do tego komputera... i tyle? Jeśli tak, to nie powinno być problemu :) a nawet jeśli, to z angielskim na pewno nie będzie.

 

Czy w tej cenie są inne propozycje na poziomie Mi4C ?

Link to post
Share on other sites

Poczytaj dokładnie na forum miui polska jak to wygląda dokładnie, żeby potem nie było rozczarowań

Jakby coś to bierz wersję droższą 32 GB, chyba, że ~10 GB Ci styknie

 

Czy w tej cenie są inne propozycje na poziomie Mi4C ?

Ew. Moto G3 2/16 (dł. 142mm)

Jeśli Ci nie podpasuje to Mi4c będzie ok

Link to post
Share on other sites

Kupowałem telefon w sklepie Spemall Xiaomi Redmi 3:

http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-3-Smartphone-16GB-2GB-4G-LTE-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-616-nbsp-Octa-nbsp-Core-5-0-Inch-Screen-Dual-Sim-Card-4100mAh-Battery-Quick-Charge_g.html

 

Można zmniejszyć cenę kuponem rabatowym "speqq" o wartości $5.

Przesyła przychodzi bez cła i vat (dają gwarancję) przy zaznaczeniu EU Express.

Telefon był u mnie po 8 dniach kalendarzowych. Bateria trzyma idealnie (pojemność 4100mAh).

Jestem bardzo zadowolony z tego telefonu.

Link to post
Share on other sites
Nie zależnie jak korzysta z telefonu, p8 lite w życiu nie wytrzyma dnia na baterii. Co wszyscy się tak uparli na tego p8 lite, lepszy choćby Honor 4X, przytoczony tu Xiaomi, do tego Xiaomi Redmi 3 Pro, Meizu m2 Note itd.

Marketing szeptany.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Niejaki ACID wydał takie oświadczenie, to ten który prowadzi serwis we Wrocławiu. Zresztą taki sam

los może też spotkać tych którzy kupią w IBG.  Wystarczy że do serwisu spłynie  więcej telefonów i sklep nie będzie chciał zapłacić za naprawę.  To nie jest oficjalny serwis Xiaomi, nie ma oficjalnej gwarancji na telefony Xiaomi w europie.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...