Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam co najmniej 8 calowego tabletu do około 700-750 zł

 

Głównym priorytetem jest windows 8.1 oraz dobre parametry wyświetlacza.

 

Będzie on służył głównie do rozrywki i nauki.

 

póki co zastanawiałem się nad tym: http://www.agito.pl/tablet-toshiba-z3735g-8-1gb-32gb-win-8-1-zloty-wt8-b32cn/pd/DBTZX3BBM/ 

 

Ma dobry wyświetlacz, procesor intela, 32 Gb pamięci, ale czy 1 Gb RAMu to nie za mało? Nie zaważy to na wydajności? Są w moim budżecie jakieś ciekawsze propozycje?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Edytowane przez RaV1298
Link to post
Share on other sites

Link nie działa. Ale z tego co widziałem to jest toshiba encore, nie wiem ile pamięci RAM, ale zwróć uwagę żeby były raczej 2 GB i 32 GB pamięci. Ramu niegdy mało, a 16 GB przy windowsie to jest nic.

Miałem podobny model: Kiano SlimTAB 8 MS PRO i dopóki działał był ok. Ale jak się zepsuł to już miesiąc przeszło czekam aż naprawią i wszystko wskazuję że nie naprawią, będę miał mama nadzieję zwrot gotówki bo serwis Kiano jest delikatnie mówiąc zły.

Gdyby nie serwis poleciłbym Ci Kiano X1 HD, ale w związku z beznadziejnym serwisem odradzam.

Poszukaj faktycznie czegoś Toshiby albo innego cenionego producenta.

Link to post
Share on other sites

Link nie działa. Ale z tego co widziałem to jest toshiba encore, nie wiem ile pamięci RAM, ale zwróć uwagę żeby były raczej 2 GB i 32 GB pamięci. Ramu niegdy mało, a 16 GB przy windowsie to jest nic.

Miałem podobny model: Kiano SlimTAB 8 MS PRO i dopóki działał był ok. Ale jak się zepsuł to już miesiąc przeszło czekam aż naprawią i wszystko wskazuję że nie naprawią, będę miał mama nadzieję zwrot gotówki bo serwis Kiano jest delikatnie mówiąc zły.

Gdyby nie serwis poleciłbym Ci Kiano X1 HD, ale w związku z beznadziejnym serwisem odradzam.

Poszukaj faktycznie czegoś Toshiby albo innego cenionego producenta.

Tak, to jest właśnie encore.

Szukam cały czas czegoś interesującego, ale niestety nic ciekawego z windowsem  nie mogę znaleźć.

 

Ten kiano jest faktycznie byłby ciekawą opcją, gdyby nie support

Link to post
Share on other sites

Poszukaj Encore 2 w wersji 2 gb, Lenovo miix 2 (8 albo 10 cali idzie dostać w tej cenie, ale tylko na allegro), albo dołóż trochę do outletowej Yogi (x-kom outlet). Z outletu jest jeszcze lenovo miix 3 za 750 zł. 

Ostatecznie, możesz dołożyć 100 zł i dostajesz Yogę 2 8 cali. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...