Skocz do zawartości

Telefon na Androidzie dla 15-latka. Budżet ok. 1000 zł


Recommended Posts

Cześć.

Poszukuję smartfona dla 15-latka. Do czego będzie potrzebny?

- YouTube i w ogóle internet,

- Gry,

- Aplikacje...

 

... i do wszystkiego innego, czego może chcieć od niego osoba w tym wieku. Co wiem na pewno:

ekran minimum 5 cali, nie może być wygięty (Flex odpada), koniecznie gwarancja na terenie polski, min. 2 GB ramu (3 najlepiej), wysoka wydajność, dobry ekran do oglądania filmików, koniecznie LTE.

 

Kamera/aparat nie są priorytetem, wydajność na pierwszym miejscu. Przydałaby się możliwość przenoszenia apek i gier na kartę pamięci lub więcej wbudowanej pamięci niż 16 GB, choć można iść na kompromis kosztem wydajności, na przykład.

 

Telefon używany z gwarancją. Lepiej używany z dobrymi podzespołami, niż słabszy, ale nowy.

Link to post
Share on other sites

Rozejrzałem się i tak:

Oneplus - świetny telefon, ale dziwna opcja z gwarancją. Gdzie to się odsyła, ile się czeka, jak to wygląda - nie wiem.

Z3 - szklany, odpada.

 

Jest też opcja Note 3. Większy, dużo opcji, normalnie gwara w Polsce. Co o nim sądzicie? Niestety, bez aktualizacji do Androida 6.

Edytowane przez Ekoiks
Link to post
Share on other sites

Czy polecacie Note 3 (nie NEO)? Wydaje się bardzo ciekawym telefonikiem, dzieciak ma prawie 190 wzrostu, więc chciałby coś większego ;) Już nie chodzi o niego, a ogólnie, czy warto w tym zestawieniu się na nim skupić.

Mam możliwość kupna w stanie idealnym (bez słuchawek, bo użyte były), na gwarancji do kwietnia 2017 za 850 zł. Warto?

 

PS. po jakich numerach rozpoznawać, że to normalna wersja czy okrojona, NEO?

Edytowane przez Ekoiks
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...