Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy bez grafiki do 1800 zł


Recommended Posts

Witam,

 

Mój poczciwy blaszak lada dzień będzie świętował 8 urodziny (ach jakie to były piękne czasy z dolarem za 2 zł) więc przyszedł czas na jego pożegnanie. Obecnie posiadam 1800 zł na tzw. zbyciu. Potrzebny mi jest cały zestaw bez GPU i dysku SSD (widziałem promocje w selgorsie na sandiski 120gb za 150 złotych). Zależy mi na tym, aby za 2-3 lata nie było problemu z modernizacją CPU, GPU na obecnym mobo. Karta grafiki jaka będzie obecnie zawarta w komputerze (do lipca/sierpnia) to gtx 560. Poniżej prezentuje mój zestaw i tu jest moja prośba czy wszystko będzie ze sobą współgrało czy ew. coś zmienić, warto do czegoś dopłacić.

 

 

  • Zastosowanie komputera: w głównej mierze gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1800 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? w okresie pomajówkowym? 
  • Których części potrzebujesz?: buda bez gpu
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Full HD LG 23MP75 
  • Specjalne wymagania: możlwiosc bezproblemowej modernizacji w przyszlosci 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? naped
  • Własna propozycja zestawu: http://pokazywarka.pl/mkgdwd/ http://www.morele.net/inventory/info/xhHGW0/
  • Inne: jako karta docelowa: gtx 970, r9 390

Pozdrawiam

Edytowane przez patricio
Link to post
Share on other sites

Póki co boxowe wentyle z budy wystarczą. Masz tam 2 x 120 mm. Przy małej dopłacie masz RG3 również z 2 x 120 mm + piwnica na PSU i okablowanie. Fajna i funkcjonalna sprawa. 

 

Jeżeli chodzi o mobo. Możesz dokładać dyski, możesz dorzucić drugą kostkę pamięci a procesora raczej nie będzie potrzeby ruszać. Nie podkręcisz na niej a wkładać i7 nie ma sensu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...