Skocz do zawartości

Jak biegać po minach.


Recommended Posts

Witam gram sobie w Call of Duty Black ops i stawiam minę na ziemi chowam się za ścianą z nożem i czekam. Patrze na mapkę że idzie ktoś. I ten wróg przebiegł po minie, mina wybuchła po czasie, a on wyrwał ode mnie z noża balistycznego (jestem pewny, że trafiłem bo to korytarz) i on mnie zabija. Spotkałem kilku takich graczy. Oni tak umieją grać czy mają jakieś hacki?

 

I żeby nie zakładać kilku tematów to jeszcze się spytam jaką broń proponujecie na 20 lvl taką żeby nie szarpało podczas ognia i szybkostrzelna.

Link to post
Share on other sites

OMG!.No a ja codziennie na moim serwerze banuje camperow :D i drugo szansowcow.Camper to najwiekszy idiota w grze, kto tak mowi to totalny frajer, takie sa fakty.Poprostu ludzie nie umieja grac i tyle, takie jest moje zdanie.Co do claymora to zadaja zbyt malo obrazen.Nawet jezeli bys tak ustawil jak mowisz i by wybuchl to powinien go rozerwac na pol!.Urwac mu nogi czy cos w tym stylu, a nie ze przeskoczyl, wybuchlo i zyje tylko ma czerwony ekran.W realu byla by taka ro*********a, zeby cale drzwi wywalilo.To mnie wkurza w serii CoD'a.To samo bylo w 4, a nawet gorzej.Tam to ludzie biegnac sprintem unikali smierci ;) .Ustaw troche dalej od drzwi, ze kiedy wejdzie mina sie uzbroi i nie bedzie mial juz co zrobic :D

Link to post
Share on other sites

To samo co w ET:QW. Przebiegnie ktoś dość szybko to niestety dla ciebie - ucieknie z pola rażenia. W sume to logiczne, z 2 strony w realu są miny co odpalają sie w ułamkach sekund a nie uzbrajają tyle czasu co w cod(choć i takie pewnie też sa...)

Link to post
Share on other sites

OMG!.No a ja codziennie na moim serwerze banuje camperow :D i drugo szansowcow.Camper to najwiekszy idiota w grze, kto tak mowi to totalny frajer, takie sa fakty.Poprostu ludzie nie umieja grac i tyle, takie jest moje zdanie.Co do claymora to zadaja zbyt malo obrazen.Nawet jezeli bys tak ustawil jak mowisz i by wybuchl to powinien go rozerwac na pol!.Urwac mu nogi czy cos w tym stylu, a nie ze przeskoczyl, wybuchlo i zyje tylko ma czerwony ekran.W realu byla by taka ro*********a, zeby cale drzwi wywalilo.To mnie wkurza w serii CoD'a.To samo bylo w 4, a nawet gorzej.Tam to ludzie biegnac sprintem unikali smierci :/ .Ustaw troche dalej od drzwi, ze kiedy wejdzie mina sie uzbroi i nie bedzie mial juz co zrobic :P

Ja o campera-ch się nie wyrażam zbyt dobrze bo na multi to po prostu jest wredne :P a co do samej minki wikipedia prawdę Ci powie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/M18A1_Claymore

 

Jeśli to co tam jest napisane to nie dość że z gościa i drzwi by nic nie zostało to nawet sufit i podłoga by znikły...

 

Trzeba będzie zobaczyć czy można ja kupić na allegro... :/

Jak tak to niedługo dodam mini-recenzje ->

"Świat wirtualny a prawdziwy która bomba mocnej kopie..." :P

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, co macie do kamperów. Mnie najbardziej wkurzali cziterzy. Kamper raz cię zabije i już wiesz, gdzie jest (kamera śmierci), więc łatwo go potem zabić.

Chyba, że się przemieszcza.

Wtedy nie jest kamperem.

Link to post
Share on other sites

kampienie to czesc gry. jesli ktos to robi na TDM to zgadzam sie, irytuje. ale np. w s&d ( znajdz i zniszcz ) jest to element gry - zajecie jak najlepszej pozycji, oczekiwanie na wroga ( obrona ) lub podlozenie bomby i zajecie najlepszej pozycji do jej obrony ( atak ). siewca chaosu ktory biega po calej mapie nie pozyje dlugo.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...