Skocz do zawartości

Wygodne i wytrzymałe buty na codzień


Recommended Posts

Cześć wam!

 

Jako że ostatnio jeżdżę po rożnego rodzaju konwentach (pyrkon i inne) to spędzam w butach 3/4 dnia. I jak do tej pory myślałem że NB 574 są idealnymi butami do chodzenia na codzień, to tak Pyrkon pokazał że są niestety do niczego. Stopa bardzo się meczy, grzeje i czuje mniej lub bardziej powierzchnie po której chodzi.

 

Potrzebuje więc bardzo wygodnych (i jednocześnie stabilnych dla stopy) butów. Które wytrzymają mi przynajmniej rok chodzenia (tylko i wyłącznie chodzenia). Na butach się nie znam za bardzo, więc nie wiem które są wygodne na dłuższą metę. A wiem że przymiarka w sklepie może być bardzo złudna. Jesli ktoś znalazł buty które wygodą dorównują Reebok R Crossfit nano, i jednocześnie można je założyć na codzień jako klasyczne buty (bez żadnych różowych/zielonych fajerwerków jak to jest w airmaxach, tylko klasyczna czerń i biel) to proszę o powiadomienie ;)

 

Dzięki!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Adidas Uraha użytkuję od ponad dekady, obecnie drugą parę

okrągły rok na treningi, a w cieplejszych miesiącach także do łażenia, raz poszedłem w górki, bo pogoda była ładna (sucho) też się sprawdziły, raz zalałem benzyną ekstrakcyjną, jak dłubałem przy aucie i nic, piorę je w pralce i nic, model nie do zdarcia, do kupienia za nie całe 2 stówki (oczywiście można drożej)

 

http://goods2send.com/image/cache/data/adidas/adidas-uraha3m-1-500x500.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poprzymierzalem trochę i na razie bardzo mi się spodobały wygodą Nike SB Stefan Janoski Max. Bardzo wygodne i lekkie. Niestety, ale prawdopodobnie nie bedzie mojego rozmiaru. Przeszukałem rożne sklepy internetowe i nie mogę znaleźć.

 

Może znacie jakieś sprawdzone sklepy u sąsiadów ?(Niemcy, Anglia itp) :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to tylko Glany wchodzą w grę (sam chodzę w jednej parze od ~4lat czy to -30 czy +30 i odwiedzam liczne konwenty jak i wesela/imprezy gdzie trzeba wyglądać stosownie). Przynajmniej u mnie spełniają wszystkie punkty które wyznaczyłeś, jednak na początku trzeba się przyzwyczaić do ich gabarytów, jednak po ~miesiącu (przyjmując że robisz ~10-25km dziennie) już się jest przyzwyczajonym.

Sam dziennie robię (od ~października 2013) ~25-35km i nie wyobrażam sobie innych butów które by tak długo wytrzymały (desantowe/martensy/specjalistyczne obuwie podciągam ogólnikowo pod glany, jak to 65% społeczeństwa robi :/).

A co do półbutów się nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Całe życie Nike - nigdy nie narzekałem, nigdy nie musiałem reklamować, nigdy nic nie obtarło. Obecnie użytkuję Air Force One Low jako buty "główne" i szczerze przyznam - one na mojej stopie leżą jak ulał. Jak je ubrałem w sklepie i wcale mi się nie podobały, tak czułem, jakby moja noga się wręcz z nimi zrosła.

 

polecam chociaż przymierzyć jakieś z tej linii - mają grubą podeszwę, więc podłoża raczej czuć nie powinieneś ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...