Skocz do zawartości

Telefon marki Xiaomi


Recommended Posts

Cześć. Mój budżet wynosi około 700 zł maks 800 zł. Strona z której chciałbym kupować to:

http://xiaomi.com.pl/
Pierwsze pytanie jakie nasuwa mi się przy zakładaniu tego tematu to czy w ogóle warto kupować Xiaomi, czy gdy telefon się zepsuje będę mógł go naprawić w Polsce.

Po drugie zastanawiałem się nad wyborem redmi note 3, redmi note 2 oraz xiaomi Mi4.Proszę o opinię który z tych 3 telefonów jest najlepszy. Jeśli znacie jakiś inny, lepszy telefon proszę napisać. Jakiś ogólnych wymagań nie mam nie licząc ceny, w miarę dobrego aparatu, ładnego wyglądu wizualnego oraz 2 gb Ramu. Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez Zijah
Link to post
Share on other sites

Co do tej strony to na forum miuipolska jest odradzana. Radzę poczytać

Z tych wymienionych to Redmi Note 3. Dodam jeszcze Redmi 3 i Redmi 3 pro ale nie wiem kiedy będzie dostępny.

Kolejna sprawa to dasz radę odblokować bootloader i wgrać miuipolska?

Co do aparatu to Xiaomi nie słyną z jakiś dobrych aparatów.

Na plus redmi note 3 to w wersji 32gb 3gb ramy

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

a ja polecam Xiaomi Redmi Note 3 Pro ze sklepu na aliexpress o nazwie Goldway, mają nawet przedstawiciela w Polsce z którym można pogadać przed zakupem. Aktualne ceny w różnych sprawdzonych sklepach w chinach można sprawdzić tutaj: http://chinaprices.pl/product/xiaomi-redmi-note-3-pro-2gb-16gb/nawet jest porównanie do cen z ceneo czy skąpca. Sam zamówiłem u goldway właśnie. Kupiłem 29.03 i jest już w Warszawie. Brałem wersję z prockiem  Snapdragon 650. 

 

PS. Pod linkiem który podałem jest filmek z testów tego telefonu polskiego youtubera.

Edytowane przez Razel
Link to post
Share on other sites

Co do tej strony to na forum miuipolska jest odradzana. Radzę poczytać Z tych wymienionych to Redmi Note 3. Dodam jeszcze Redmi 3 i Redmi 3 pro ale nie wiem kiedy będzie dostępny. Kolejna sprawa to dasz radę odblokować bootloader i wgrać miuipolska? Co do aparatu to Xiaomi nie słyną z jakiś dobrych aparatów. Na plus redmi note 3 to w wersji 32gb 3gb ramy Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Dlaczego uważasz że Redmi note 3 jest lepszą opcją od redmi Mi4?

I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Xiaomi Redmi note 3 czym się różni wersja Redmi note 3 Pro? Ceny oraz opisy sprawdzałem na chinaprices.pl i stamtąd bym też zamawiał.

Nie wiem czy na tym forum są zamykane tematy ale jeśli są proszę o zostawienie go aktywnego do końca kwietnia.

Link to post
Share on other sites

Wersja pro ma lepszy procesor i aparat. Właśnie o pro myślałem.

Mi4 jest już dosyć stara, redmi note 3 jest też lepiej wykonana, mocniejsze cpu a wersja pro to już znacznie no i w mi4 chyba nie ma lte ale to musisz sprawdzić bo jakoś szczególnie nie interesowałem się mi4 choć to ogólnie solidny smartfon

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Wersja pro ma lepszy procesor i aparat. Właśnie o pro myślałem. Mi4 jest już dosyć stara, redmi note 3 jest też lepiej wykonana, mocniejsze cpu a wersja pro to już znacznie no i w mi4 chyba nie ma lte ale to musisz sprawdzić bo jakoś szczególnie nie interesowałem się mi4 choć to ogólnie solidny smartfon Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A twoim zdaniem lepiej kupić wersję pro 2gb 16gb czy Redmi note 3 3gb i 32gb? Czy pozbierać do wersji pro 3gb i 32 gb ponieważ tak jak mówiłem chwilowo wykracza ona poza mój budżet.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...