Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mlody,dobrze wiedziec-cenne info,mam nadzieje ze bedzie ok,poki co nie mam nawet jak sprawdzic,bo 1080 jeszcze nie ma w sklepie.

 

Adrian,to wentyle slawka,ja pozostaje przy cougarach.Mam cztery zielone ringi na zbyciu :)

 

co do plynu,to zastanawiam se na pastelem thermaltake-tyle ze nie wiem co to za cudo-cena wyzsza niz za mayhemsa...swoja droga dlaczego mayhems wycofuje ten kolor?

Link to post
Share on other sites

TT płyn powinien być spoko, mam go u siebie i jak rozlewałem w testach jest gitara, poza tym on jest rozlewany i produkowany w Niemczech TT tylko to zleca i nakleja naklejkę :P 
Mayhamsa wycofują bo będą robić nowego, gdyż on dużo ludziom zmienia kolor samorzutnie z nie wiadomo jakich przyczyn. Ludzie pukają całe układy Blitzem PRO i nic to nie daje. 

Tutaj jest nie co temat poruszony:

 

Link to post
Share on other sites

Niestety ale jak się idzie po kosztach :P i miesza się barwniki to one czasami reagują same z sobą. Jak rozlewałem zielony z żółtego i niebieskiego to zawsze miałem po kilku dniach żółty. Całość mieszana w szklanych próbówkach więc chłodnice nic tu nie miały to znaczenia.
już pomijając fakt że technolog od barwników potwierdził że Ph ma znaczenie, jak i inne materiały

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

zdecydowalem ze zakupie 2 litry pastela  od thermaltake

 

a tymczasem doszly kolejne elementy ukladanki

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/922/sC20uZ.jpg

 

i juz malenstwo na swoim miejscu

 

 

 
blok...
 
 
 
 
...na 1080,wiec zdecydowalem sie jednak na ta karte.zamowilem najtanszego gtx 1080 w uk ,ma byc 17.06 dostepny.
 
Razem z blokiem,kosztuje mniej  niz ....referent :)
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

...albo blok wodny zrobić .

Może i nie najpiękniejsze na świecie ale... :wariat: 

http://shop.aquacomputer.de/images/product_images/popup_images/53223.jpg 

http://shop.aquacomputer.de/images/product_images/popup_images/53224.jpg

Link to post
Share on other sites

Haha...blok na ssd...to juz przesada :)

 

Czy bedzie sie grzal?pewnie tak,ale core5 to otwarta konstrukcja,a gpu bedzie na riserze.samsung da sobie rade.

 

Kolejny blok nie wchodzi w gre-pamietajcie ze mam jeszcze blok na aquaero pro5 :) blokow i tak bedzie duzo,bo cztery.

Link to post
Share on other sites

Nie,nie...Slawek i tak dostal zbyt duza liste-chlop ma swoje zycie,sezon na motory w pelni,inne zamowienia,wlasne projekty....juz z ta lista co mu dalem,przegialem pale  :/

 

Nie planuje nic na samsunga,chyba ze sa moze jakies fajne gotowe radatory...poszukam.

 

Musze w koncu usiasc,zastanowic sie nad ukladem,ile nawiercen pod filporty bedzie potrzebne,ile dodatkowych zlaczek itd

niestety jeszcze sporo wydatkow mnie czeka.

Link to post
Share on other sites

@oizo dramatyzujesz a ile to wyciac backplate na M2 ssd chwila moment przyklejasz jego  tasa i 'end the story' cena baack platu jak i samo jego zamontowanie to kaszka z mleczkiem (tym bardziej ze Slawek bedzie do ciebie wysylac jakies graty)

ps na zasiadaj i pokazuj co planujesz bo jestem bardzo ciekaw :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

niespodziewana zamiana

 

 
 
za ax860 zagoscil u mnie ax1200i.
Taka moc nie jest mi potrzebna-ale chcialem miec takiego bydlaka-a skoro trafila sie okazja.... :)
 
Z wazniejszych spraw:
-custom czesci zaprojektowane  i w trakcie wykonywania.
08.07 bedzie miesiac jak zamowilem gtx1080 w preoder i nadal czekam. :/

przepraszam za post pod postem-alei rzeczy niezwykle-zamowione custom czesci  od Eldera

 

 

zacytuje tez Slawka:

 

"

Perspex dual satin po podklejeniu folią orange ma taki soczysty kolorek że ślinka cieknie  :P
Fotki tego nie oddają.
Dual satin zdecydowanie lepszy towar do modów jak glossy.

 

p1510224ffukg.jpg


p151022766u8h.jpg


p15102365fuxc.jpg


p1510241xpuq6.jpg


p1510289dnul5.jpg


p15103039muue.jpg


p1510315waulk.jpg


p1510346bsuoq.jpg

 

 

No to teraz czas juzna powaznie trzeba wszystko poogarniac.Bedzie grzebania i wiercenia sporo :)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...