Skocz do zawartości

750ti od palita, czy 660ti, czy radeon?


Recommended Posts

Siemka, chciałbym sobie ulepszyć swojego pceta, mam g3258 @ 4,0ghz, i 500w od silentiumpc, h81m-p33 i 8gb 1600mhz od corsaira, aktualne gpu to 6870 asusa. Chciałbym wymienic karte i mam takie opcje:

nowa 750ti od palita ta stormx dual,

używana 660ti też palita

Wszystkie w kwocie 550zł +/-.

Moje pytanko jest takie, ryzykować i brać 660ti czy 750 ti mi starczy? Czy może iść w radeona?

Gry w jakie gram to lol, cities skylines, mw3, black ops 1, czasami jakiś cs:go wleci, i ewentualnie gta V, ale to rzadko. Czy może polecacie coś innego w tej kwocie?

Link to post
Share on other sites

"Czekaj tatka latka";p

 

ja bym kupił Palita 750Ti nowego , z przesyłką gratis z agito = 509,99 ( już podrożała znów o 2 dychy ;p )

lub:

http://allegro.pl/geforce-gtx-750ti-stormx-dual-2gb-ddr5-128bit-i6105873948.html

 

Ew. coś mocniejszego , ale w/g mnie- tylko i wyłącznie z PEWNĄ GW. -

Jak obserwuję aukcję -głównie-mocniejszych radeonów- i ich opisy- to mi się niedobrze robi ( Serwis stwierdził , że karta działa // nie mogę jej sprawdzić itp ... )

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

750 ti stary złom. Jak bym musiał teraz kupić - a OP nie musi bo ma 6870, który wydajnością wcale nie jest daleko od 750ti

 

6870 = 7790

perfrel.gif

 

a to tylko 20% wolniej niz polecany 750ti:

perfrel.gif

 

Kasa w błoto. Jak już to brałbym używanego 7950 i podkręcał :D

Za 2 miechy wyjdą nowe karty na nowym procesie technologicznym i wszystko co jest teraz dostępne stanie się automatycznie złomem. Szczególnie dotyczy to low-endu


Czasem można dostać tanio 7850/265 lub 7870/270/270X za niewielkie pieniądze, prawię o połowę szybsze od 750ti a w dodatku wspiera dx12 i AC. 

perfrel_1920_1080.png

 

Nawet 950 jest lepszym wyborem od 750ti

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...