Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Mój budżet : 700-800 zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Online 
  • Stan : używany
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza : 5" +
  • Preferowany system mobilny : Android
  • Do czego będę używać urządzenia : komunikacja, internet, Aparat
  • Moje najważniejsze wymagania : płynność działania, dobry aparat tylni jak i przedni.

 

Początkowo myślałem nad LG G2 dużo ludzi poleca (można go dostać za 500-600zł był by okej ale słabo działa kręcenie filmów autofocus, a lubie czasem coś nagrać) teraz dozbierałem troche kasy i nie wiem na co się zdecydować. Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

-Polecam ci fajne telefony marki Meizu (o ile nie boisz się chińczyków i powiem szczerze ,że nie ma się czego bać tak naprawdę) model MX4 / MX4 PRO. Oba znajdziesz w podanej przez siebie cenie i są naprawdę okey.

-Xiaomi Redmi Note 2 lub jeśli jesteś do podanej ceny dozbierać jeszcze 100 zł to Redmi Note 3. Również spoko telefony.

-Xperia Z2-fajny smartfon od Sony (choć ma 2 lata to dostanie najnowszego andka Marshamllow!).

-SGS Galaxy S5 / S5 neo. Choś Neo jest odświeżoną i ładniejszą wersją S5 to ma odrobinkę słabsze podzespoły.

-Huawei P8 lite - hit i bestseller w swojej klasie cenowej. Naprawdę warto!

Myślę że pomogłem ;p

Link to post
Share on other sites

Robiłem strasznie duży reserch telefonów do tej kwoty w ostatnim czasie. Miałem sam bardzo duże obiekcje co do chińczyków, ale stosunek cena/wydajność strasznie kusił. Zainteresował mnie strasznie model meizu MX4 o którym wspomniał dkubica. Właśnie ze względu na rewelacyjną specyfikację, poza tym mnie osobiście strasznie podobają sie telefony z małymi ramkami (jak np g2 właśnie :P). No ale się bałem bo "chińszczyzna". Stworzyłem wątek na innym forum i porozmawiałem trochę z ludźmi którzy posiadają to urządzenie już nieco dużej i generalnie wszyscy nadal są zachwyceni. Zero problemów. Dodając do tego  że obejrzałem chyba wszystkie recenzje tego telefonu na youtube, zdecydowałem się ostatecznie na zakup i telefon trafi do mnie jutro :P

Także bazując na informacjach jakie zebrałem (a troche tego jest) mogę polecić Ci to urządzenie, tym bardziej że osobiście postanowiłem zainwestować w nie własne pieniążki ^^

 

ps. Jeśli byś chciał to pisz priv to wrzucę Ci linka to tego wątku na innym forum który założyłem odnośnie telefonu tutaj nie jestem pewien czy wolno :D  

Link to post
Share on other sites
nie jestem jednak do nich przekonany, nie ma na nich prawie żadnej gwarancji. Który z tych 3 telefonów bedzie najlepszy i dlaczego G3, huawei p8 czy honor 7. Z góry dzięki.

Jak to nie ma gwarancji? Huawei ma normalnie serwis w Polsce tak jak inni producenci.

Link to post
Share on other sites

nie jestem jednak do nich przekonany, nie ma na nich prawie żadnej gwarancji. 

Chodzi Ci o Meizu czy Huawei? Jak Huawei to czytaj post wyżej

Meizu MX4 można kupić w Euro RTV w wersji 16 GB i jest normalna gwarancja, wersji 32 GB niestety nie ma, jest dostępna na xiaomiforsale.com, trochę drożej.

Link to post
Share on other sites

Meizu też ma serwis w Polsce tylko nie pamiętam gdzie :P


Telefon już doszedł, wygląd bajka :D Miałem obawy co do outletu ale nie widać na nim nawet jednej ryski. Są nawet dwie oryginalne folie ochronne ^^ Na dłuższe testy będę miał czas dopiero wieczorem ale już sie jaram troszkę :D

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem G2 za 525 zł, telefon przy oglądaniu, nagrywaniu czy innych pierdołach ani razu się nie zaciął. Może jest słabszy troszkę niż g3, ale jeśli chcesz oszczędzić trochę to polecam jeśli 16gb starczy. Bardzo dobrze się prezentuje zwłaszcza te cienkie ramki ekranu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...