Skocz do zawartości

A5, S5 czy Honor który wybrać ?


Recommended Posts

Witam

Przymierzam się do zakupu nowego telefonu bo stary już siada i zastanawiam się nad Samsungiem A5 2016, Samsungiem Galaxy S5 (nie NEO), Honor 5X i Honor 7 mam wielki dylemat i nie wiem co wybrać. Na początku bardzo napaliłem się na S5 i ostatecznie ona miała być ale chodząc po sklepach i oglądając te wszystkie telefony wpadły mi właśnie jeszcze te 3 inne. 

Link to post
Share on other sites

Mialem ten sam problem miesiac temu. Ostatecznie wybralem honor 7.

Balem sie, ze bedzie za duzy ale daje rade.

Wczesniej mialem gsmart maya m1v2 wiec napisze co mi sie podoba.

Ekran ekstra. Kolory, katy widzenia. Zero zamulania. Czujnik linii papilarnych, super sprawa. W wymagajace gry nie gram wiec sie nie wypowiem.

Aparat ok, nagrywanie filmow ze stabilizacja jest mega. Do tego dwa mikrofony.

Port IR, troche sie bawilem TV, nie udalo mi sie dekodera netii sterowac.

Co do minusow. Przychodzacy sms nie podswietla ekranu, pewnie wina stockowej apki. Dioda powiadomien slabo widoczna, trzeba patrzec niemal prosto na telefon.

Bateria ok. Lajtowe uzytkowanie to 2 dni na luzie.

Ogolnie jestem zadowolony.

Aha, gps suuper, a na tym bardzo mi zalezalo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

  • budżet : 1500-1600 max

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : obojętnie

nówka czy używka : Nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza : 5.1 wzwyż

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : 60% internet , reszta to aplikacje, smsy, rozmowy

dysk : 16-32gb

 

Na telefon chciałem przeznaczyć gdzieś około 1400-1500 zł ale tą stówke moge dołożyć, maxymalnie moge wydać 1600 zł. Rozmiar wyświetlacza najlepiej żeby był nie mniejszy niż 5.1 jeśli będzie większy nie pogardze a wręcz przeciwnie, nie mam problemu z dużymi wyświetlaczami. Ważne aby miał dobre parametry jeśli chodzi o procesor i pamięć ram ponieważ teraz mam Sony Xperie SP i przez pierwsze 2 lata nie było z nim żadnego problemu niestety tylko przez 2 lata bo teraz jest masakra muli nieziemsko nawet wysłanie wiadomości sprawia problem, robiłem już formaty, resety i jest poprawa ale góra na 2 tygodnie a później to samo dlatego też chcę teraz kupić nowy tel i żeby po tych 2-3 latach jeszcze w miare działał bo przyznaje że nie zmieniam telefonu co roku czy co 2 lata.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...