Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Mam pytanie : Czy w Galaxy S5 można wymienić samą szybkę ( bez dotyku, LCD ) ? Szybka jest lekko przerysowana, pęknięta, reszta w super stanie i działa bez zarzutu. Widziałem jakieś poradniki na YT ale było to dość skomplikowane, ryzykowne.

Natomiast wymiana ekranu na nowy to koszt ok. 600zł, więc szkoda sobie głowe zawracać.

 

Znalazłem taką ofertę, niby wszystko okej, gwarancja działania:

http://allegro.pl/wymiana-szybki-samsung-galaxy-s5-24h-ekspress-i5501981567.html

Czy warto odesłać :) ? Boje się, żeby nie uszkodzili dotyku, itp. Miał ktoś kiedyś podobny problem ?

 

Bo nie wiem czy się fatygować za te niecałe 200zł czy odpuścić temat.

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

No okej, oddawałeś już do nich telefon ? Bo mam w mieście ich oddział, nie ma znaczenia w którym mieście? Bo nie wiem czy wszędzie równie dobrze zrobią :) 

Jeszcze kwestia ceny ~200zł i jest okej powyżej już raczej nie.

Jak z dotykiem i innymi funkcjami po wymianie samej szybki ? Nic nie zawodzi ? Chciałbym, żeby było tak samo jak przed.


W teletorium nie chcą się tego podjąć ;/

Edytowane przez Kacper98111
Link to post
Share on other sites

Bo w YT są poradniki, na allegro też oferują:

http://allegro.pl/wymiana-szybki-samsung-galaxy-s5-24h-ekspress-i5501981567.html

Więc w czym problem ?

Całego panelu mi się nie chce, bo za drogo, ale podobno da się wymienić samą szybkę. Jeżeliby to było możliwe i bez ryzyka zniszczenia niczego to za te 200zl mogę się skusić dlatego Was pytam 

Link to post
Share on other sites

Okej, właśnie o to mi chodziło, bo pęknięcie to nie jakaś pajęczynka i nie jest jakieś tragiczne, ale małe też, aczkolwiek nie przeszkadza i da się normalnie używać telefon. Chyba odpuszczę ten temat narazie, ew. poczytam jeszcze i sprawdzę, ale chyba dam sobie spokój. 

Dzięki, leci +.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...