Skocz do zawartości

ZOTAC GTX 470 AMP! EDITION SLI VS RADEON 6950 CROSSFIRE


GTX 470 AMP! EDITION SLI VS RADEON 6950 CROSSFIRE  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GTX 470 AMP! EDITION SLI VS RADEON 6950 CROSSFIRE

    • GTX 470 AMP! EDITION SLI
      9
    • RADEON 6950 CROSSFIRE
      11


Recommended Posts

W nowym PC do grania w rozdziałce 1920x1080 do zamierzam połączyć na płycie głównej dwie karty graficzne (będą chodziły w trybie 8x bo spadek wydajności to jedynie 1-2%). Zastanawiam się pomiędzy SLI GTX 470 AMP! EDITION od Zotac'a a Crossfire Radeon 6950 (producent dowolny ale chyba Sapphire albo Gigabyte).

 

P.S. Dwie karty razem mają nie kosztować więcej niż 2200zł

Link to post
Share on other sites

Za odrobinę wiecej(przy takim budżecie) zyskał byś całkiem sporo dokładając 200 zł do SLI z 570GTX i to byłby baaaardzo fajny i starczący na baardzo długo zestaw :D (jaki procesor i zasilacz?)

Link to post
Share on other sites

Chyba trochę więcej niż 200zł, najtańsze GTX570 chodzą po około 1300zł, czyli dopłata jakieś 400-500zł, zależy ile ten AMP kosztuje.

Do autora: Ja polecam >> GIGABYTE GTX470 SOC << ma wydajniejsze chłodzenie (wind force 3) i kosztuję około 1000zł. :D

Link to post
Share on other sites

poczekaj po nowym roku i kup gtx 580 ;) albo jak tak bardzo chcesz dwie karty to sli gtx 570 ja bym poczekal

na niereferencyjne modele typu jak giga soc albo msi lighting ze bym nie mial gtx 480 to bym kupil gtx 580 msi lighting jak wyjdzie albo sparker gtx 580 caliber to jest z chlodzeniem arctic xtrem plus

Link to post
Share on other sites

ja mam gtx 570 i fifa mi sie tnie .wiec jakos za bardzo nie jestem zadowolony z tej karty.

 

Karta graficzna to nie wszystko w komputerze ;):) Wystarczy, że masz za mało pamięci RAM (o słabym procesorze nie wspominając).

 

Jak robić SLI lub CF to tylko GTX 460 lub Radeon 6850 - najbardziej opłacalne :)

Link to post
Share on other sites

Mam taki komp q9550 8gb pamieci ram i gtx 570 gainwarda .To czemu mi sie fifa tnie ?

zacznijmy od poczatku na ile masz tego 9550 ustawionego i gtx czy masz cos podkrecone zainstaluj stery 206.93 i potem sproboj jak nie to podkrec procka i odrazu i zwiekszy sie mhz na pamieci ram jak z czym bedziesz mial problem to wal pomoge jak bede tylko umial a jak dalej sie bedzie cielo ci do zainstaluj msi afterburn i podkrec tego swojego gtx jak tego nie robiles to napisz to ci pomoge ...powodzenia

Link to post
Share on other sites

Sciagnełem stery raz na jakis czas obraz sie dziwnie zachowuje a tak da sie pograc ale wolałbym by chodziło cały czas płynie.Ale ma pytanie jak patcha zainstalowałem to jakie opcje maja byc tam właczone w fife w ustawieniach ?

 

Sciagnelem stery chodzi fifa juz lepiej tylko musiałem zmienic na karcie physix w ustawieniach karty na procesor i ustawienia zawansowane karty. Chodzi ok dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...