Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać ?


Recommended Posts

Witajcie

 

Jestem na etapie kupna telefonu komórkowego. I tak szperając, szukając znalazłem pewnie ciekawe porównanie. Podaje Wam poniżej przykłady dwóch telefonów, które posiadają podobną specyfikację a jest bardzo duża różnica cenowa. Posiadają jedną zasadniczą różnicę - system operacyjny (jeden jest na windowsie a drugi na androidzie). Mam pytanie czy różnica w systemie jest aż tak znacząca ?

 

Lumia 950 XL http://komoorki.pl/pl_PL/p/PROMOCJA-Microsoft-Lumia-950-XL-Black-Czarny%2C-VAT-23/4516?cenx

 

LG G4 http://www.sferis.pl/p/367673-smartfon-lg-g4-ebook-gratis-czarny-lgh815apolld.htmli dodatkowo wrzucają jeszcze ebook

Link to post
Share on other sites

Miałem telefon Nokie Lumie 730 bardzo fajnie chodził przez ponad rok praktycznie bez żadnego małego zawieszenia co nie mogę powiedzieć o androidzie. z Androida miałem xperie tipo dual, a później lepszy samsung galaxy s3 praktycznie parametry takie jak lumia i chodził dużo gorzej. Teraz mogę troche więcej kasy wyłożyć dlatego chce mieć pewność że bedzie warto :)

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, że opłaca się przedłużać jakieś umowy itp. często wychodzi to mniej korzystnie niż np zakup na raty 0% a wszędzie tego pełno...

Co do propozycji to ja dorzucę coś od siebie, http://www.sferis.pl/b/30043-smartfon-lenovo-moto-x-style-czarny-powerbank-5200-mah-karta-microsd-32gb.html

Jest on w podobnej cenie co G4 a jest dużo mocniejszy

Link to post
Share on other sites
Czy ja wiem, że opłaca się przedłużać jakieś umowy itp. często wychodzi to mniej korzystnie niż np zakup na raty 0% a wszędzie tego pełno...

Co do propozycji to ja dorzucę coś od siebie, http://www.sferis.pl/b/30043-smartfon-lenovo-moto-x-style-czarny-powerbank-5200-mah-karta-microsd-32gb.html

Jest on w podobnej cenie co G4 a jest dużo mocniejszy

A czy ktoś tu pisze o przedłużaniu umowy?

Radzę czytać ze zrozumieniem.

Co do Moto X style. To chętnie się dowiem dlaczego według Ciebie jest dużo mocniejszy od G4.

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Napisałem o telefonie od osoby która przedłuzyla umowe ,dostała telefon,który woli sprzedać bo np.ma swoj ktory jest dobry.Nowy,nierozpakowany a dużo taniej albo używany kilka dni w idealnym stanie.

O to własnie mi chodziło.

@kolis123 Dlaczego niby ta motorola jest dużo mocniejsza?Chyba nie chodziło Ci o podzespoły bo są zbliżone.

Link to post
Share on other sites

Mój błąd, źle Cię zrozumiałem myślałem, że piszesz o faktycznym przedłużeniu umowy u operatora i tu

masz rację, można wyhaczyć niższą cenę jeśli komuś zależy na sprzedaży telefonu, który dostał do abonamentu

Co do zbliżonych podzespołów to się też zgodzę bo w większości są one podobne, moto x style ma lepszy tylni aparat ale za to przedni ma słabszy. Dla mnie aparat ma dość duże znaczenie dlatego uważam, że to przemawia na plus za tym telefonem

Edytowane przez kolis123
Link to post
Share on other sites

No chyba patrzy na mpx. Tak jak kiedyś i w sumie nadal niektórzy użytkownicy którzy myślą że mają ponad 20mpx to że nie ma lepszego. Mam sporo takich znajomych. Jakie było zdziwienie i niedowierzanie kolegi który rozbił Z3 i miał potem S5 neo gdy mu uświadomilem że Z3 mimo takiej ilości mpx nie robi lepszych zdjęć i narzekanie że tylko 16mpx i taki słaby aparat a gdzie tam Z3 do S5 z aparatem.

W poprzedniej generacji to G4 uchodził za smartfon z najlepszym aparatem na równi z S6

I podzespoły mają te same. Snapdragon 808 i 3gb ramu. Procesor graficzny też ten sam.

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

PS: Miałeś kiedyś jakiś telefon z Windowsem? Ja polecam jednak Androida.

 

Telefony z WP śmigają zdecydowanie najlepiej (miałem okazję pobawić się Lumiami 520, 535, 640, 735). Jedyny problem to ilość aplikacji, ale dramatu też nie ma jakiegoś.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie jest dużo lepszy o takim samsungu mówią że podobny do s6 a tu mamy znaczącą różnice zarówno w wyglądzie jak i wydajności podzespołów a do tego dochodzi opcja modularności.

 

a co sądzisz o ofercie przedsprzedażowej na G5 ?? widziałem w różnych sklepach że dodają jakieś słuchawki. Czy wiesz coś na ich temat ? Czy jest to godny dodatek by skorzystać z oferty przedsprzedażowej ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...