Skocz do zawartości

Buty - czy są jeszcze "normalne" buty w "normalnych" cenach? :P


Recommended Posts

Witam,

Zakładam taki temat bardzo w tematyce forum :D

 

Poszukuję nowych butów, takich na co dzień, do wszystkiego (ale, żeby się nie okazały do niczego :P  ).

Najlepiej (bogaty to ja nie jestem, oj nie :/  ) jeszcze, żeby mieściły się w cenie do 200 zł.

 

Polecacie coś lekko sportowego, klasycznego (w sensie, żeby nie świeciły się jak psu... obroża...)?

Tutaj przykładowy model :P

- pewnie kupiłbym te, ale $$, mój portfel na samą myśl o nich zaczyna szlochać :(  :

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6068395109&reco_id=fe951817-f8de-11e5-84e8-02acb1a4884a&ars_rule_id=201

- te wyglądają nawet OK, tylko pytanie czy są coś warte (w sumie nawet niedrogie...)? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą Polską marką?

http://allegro.pl/polskie-polbuty-skora-naturalna-casual-czarny-293-i5997425578.html

 

Pozdro for all ;)

Edytowane przez DeltaWorld
Link to post
Share on other sites

Hmm,

Niby buty nawet fajne, ale nie widzę się w nich :P
Bo to chyba typowe półbuty, a mi bardziej chodzi o sportowe (tylko takie, żeby nie wyglądały jak z odpustu ;) ).

 

W sumie to wypadałoby też, żeby były czarne (żeby pasowały do mniej więcej takich spodni ;) ).

 

Wiem, że mam nierówno pod sufitem ;D

Edytowane przez DeltaWorld
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

 

na co dzień, do wszystkiego (ale, żeby się nie okazały do niczego

 

Zainteresuj się obuwiem marki ESCOTT. Bardzo wytrzymałe, co ważne rodzimej produkcji buty w normalnej cenie. Sam mam jakieś już ileś tam lat, już ze dwa razy mi zaprzyjaźniony szewc wymieniał w nich bieżnik (podeszwy, czy jakieś tam zelówki), a skóra i wyściółka wewnątrz nadal idealne. Oczywiście trzeba dbać, a do wewnątrz zadbać o dobrą skórzaną wkładkę (koszt niewielki, a wydłuża żywotność wnętrza o wiele lat).


Co do bardzo zaś wytrzymałych butów, to zainteresuj się jakimiś kowbojkami (nie muszą być te wysokie, a starczą takie za kostkę). Buty bez części ruchomych tj rzepy, sznurowadła, więc nie bardzo jest się co przetrzeć, urwać itd., a bardzo wygodne, do jeansów pasują idealnie. Latam w jednych już ponad 15 lat, prowadzę w nich auta, motor, chodzę i poza wymianą od czasu, do czasu zelówek i jak to się tam nazywa (tej drugiej części podeszwy) nic się z nimi nie dzieje. To jednak większy wydatek, ale na tyle lat - to warto.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

@Grzechyboss

Niestety jako, że byłem niezdecydowany (jak baba :P ) to zakup porządnych butów został odroczony w czasie...

Jedyne buty jakie kupiłem ostatnio to jakieś tam buty do biegania...

 

Innymi słowy temat jest zawieszony w czasie.

 

:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Też jestem wielką fanką polskich marek i w sumie jak mam wybór, to zawsze staram się wesprzeć rodzimych przedsiębiorców. Ostatnio na przykład kupiłam obuwie sportowe do biegania 4f i naprawdę nie ma lipy. http://www.ceneo.pl/artykuly/najlepsze_buty_do_biegania Tutaj niby piszą, żeby kupować w specjalnych sklepach z bieżniami?? Ale szczerze mówiąc nigdy nie widziałam takiego na oczy i wydaje mi się, że adidasy z takiego sklepu muszą kosztować fortunę.

Edytowane przez marill
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...