Skocz do zawartości

Smartfon do 1300zł w Play


Recommended Posts

Witam, w przyszlym tygodniu będę brał nowy telefon w play. Znalazłem 3, które mnie interesują ale jestem imbecylem i nie potrafię sam podjąć decyzji:

- Huawei P8 959zł

- Huawei Honor 7 1119zł

- LG Nexus 5x 1289zł

 

Najbardziej kusi Nexus ale nie wiem jak to bedzie z 2GB ramu. Obecnie mam 4-letniego LG Opimus G, który też ma 2GB pamięci ram, więc w tym aspekcie poprawy nie będzie.

Telefonu używam głównie do gier, youtube i przeglądania internetu. Nie jestem typem człowieka, który ma włączone 1337 aplikacji na raz i korzysta ze wszystkich. Jakość wykonania obudowy też jest mi obojętna.

Pomocy :>

Link to post
Share on other sites

Niewarto tyle płacić...

W Play mozesz wziasc bez umowy bez telefonu oferte za 35zl gdzie masz wszystko nielimitowane + 3gb internetu co wystarczy na wszystko (ew dodajesz pakiet internetu za darmo przez rok czyli +1gb miesiecznie a pozniej 20zl 6gb)

 

A telefon do takiego P8 doplacisz 200-300zl i masz nowke. Pomysl tez nad G4 w podobnej cenie

Link to post
Share on other sites

Tragiczna oferta nazwałbym ją wręcz kpiną. Ja mam virgin na kartę. 29zl a w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich i 5gb internetu.

Żadnego cyrografu na kilka lat a Ty podpiszesz umowę na 2 lata i trwać do końca a jeśli w virgin wyjdzie lepszy i np dla Ciebie korzystniejszy pakiet to przeskakujesz na niego bez żadnego problemu.

Takie duże dopłaty to też chore.

Za 1000 już widywałem nówki P8 z przedłużenia umowy. Bardzo dobra cena na wolnym rynku.

Honor ciut drożej ale i tak warto

W tej cenie jest też bardzo dobre Lenovo Moto X play. Praktycznie czysty android robi robotę i dobra bateria.

Z innych to też LG G3, Gflex 2, Albo jakieś Xiaomi np Redmi Note 3 pro

Link to post
Share on other sites

Dobrze, zdecyduje się chyba wziąć jakiś telefon też do 1300zł ale nie z tego abonamentu. Przeglądnąłem wasze propozycje i sprawdziłem jeszcze kilka recenzji. Zastanawia mnie to jak bardzo słaby jest układ graficzny w Honorze 7, czy to na prawdę klasa dno?

Do mojej listy dodałem Xiaomi Redmi Note 3.

Jeśli Mali-T628 rzeczywiście nie dogania realiów 2016 roku to kandydatami pozostają Xiaomi Redmi Note 3 i Nexus 5x.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...