Skocz do zawartości

GTX 780 artefakty....


Recommended Posts

Kabaret to się zaczął ale po wyjęciu karty z pudełka. 

 

28 marca 2016 roku karta kupiona - 31 marca 2016 już założyłem temat na forum bo był problem z kartą tak więc tutaj nie ściemniaj cwaniaczku teraz, że ja coś zrobiłem karcie. Artefaktów karta nie dostała "tak sobie" tylko uwaliłeś kartę nie chciałeś czekać miesiąca na naprawę w serwisie Gigabyte więc sprzedałeś i kupiłeś GTX 970 (tak jak mi pisałeś). 

 

Co do sprawdzenia karty w serwisie w Polsce - prawdopodobnie karty w ogóle nie sprawdzili tylko mnie spławili i tyle. Serwis Gigabyte stwierdził uszkodzenie. 

 

"i jescze jakieś zwroty za kuriera... " - naturalnie jeszcze byłem w plecy za wysyłkami karty do serwisu. Następnie musiałem kupić inną kartę - po za tym zgodziłeś się na to w e-mailu tak więc skoro już chciałeś się ze mną "jakoś dogadać" - czyli kartę na 100% wysłałeś uszkodzoną. Gdybyś był pewien na 1000%, że karta jest OK to nie chciałbyś nawet ze mną dyskutować na ten temat tak więc sam się wkopałeś. 

 

Nie powinienem się z Tobą nie cackać, tylko odesłać kartę żądać zwrotu kasy i tyle jednak wyjeżdżałem i nie miałem czasu na głupoty a teraz żałuję. 

 

 

Sprawa zamknięta dostałeś zasłużony negatyw i już. Teraz tutaj nie pisz wywodów i się nie żal bo to ja zostałem oszukany a to forum publiczne i nie to nie miejsca na takie takie wypowiedzi.  

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

chciałem uniknąć właśnie takiego obrotu sprawy czyli nie zasłużonych negatywów  i wysłałbym ci te dwadzieścia złotych za kuriera! A jak to cię spławili przecież to twoi znajomi sam pisałeś  że '' Patrzyłem jak sprawdzali zero artefaktów - serwis znajomego więc nie oszust. 

 

Tylko pytanie skoro cały komputer jest nowy a tylko karta używana dlaczego tak się dzieje ?

 

Już sam nie wiem.'' Na pierwszej stronie tego posta więc proszę cię dla ciebie zasłużony negatyw któryś tam do kolekcji...  Później pisałeś że zadzwonili do ciebie już w uk powiedzieli że płyta uszkodzona jest wszystko jest do wglądu na forum więc nie czaruj ty mnie bo już się gubisz w zeznaniach:) A ja zmieniłem na gtx 970 nie dlatego że 780 jest uszkodzona tylko już za słaba pozdrawiam Moje koto na allegro to waldinho86 a kolegi Optimus_PrimeBot  można sprawdzić historię negatywnych komentarzy dokładnie 8 

Edytowane przez waldinho86
Link to post
Share on other sites

W niczym się nie gubię :), ekspertyza gigabyte wszystko wyjaśnia tak więc nie ma o czym dyskutować. Karta uszkodzona i finał sprawy. Co byś tutaj nie wciskał i tak nic to nie da.
 
Aukcja z uszkodzoną kartą:
 
http://allegro.pl/gigabyte-gtx-780-windforce-3x-oc-i6084550651.html
 
Profil "sprzedawcy"waldinho86
 
"chciałem uniknąć właśnie takiego obrotu sprawy czyli nie zasłużonych negatywów  i wysłałbym ci te dwadzieścia złotych za kuriera!" - napisałem Ci email w tej sprawie dwa dni temu ZERO odzewu (zresztą wcześniej również była o tym wymiana e-maili). Gdybyś się zachował honorowo i zwrócił mi te grosze to sprawy by nie było. Olałeś mojego e-maila w tej sprawie więc dostałeś zasłużony negatyw za całokształt. 
 
Tak więc to nie wina moich podzespołów, w UK owszem było PODEJRZENIE, że winna jest płyta główna - jednak okazało się, że syfem jest karta, którą mi sprzedałeś. 
 
Kupiłem inną kartę i wszystko działa tak więc Twoja karta jest uszkodzona i wina leży po Twojej stronie.
 
8 komentarzy negatywnych na moim koncie z czego 2 od kupujących a reszta od sprzedawców podobnych do Ciebie - do tego prawie 750 komentarzy pozytywnych. 
 
Żałuję teraz, że nie załatwiłem sprawy inaczej tak jak to radzili forumowicze na początku tematu. Nie było by tak miło jak teraz, cóż człowiek uczy się na błędach. 
 
 
 
Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Pankracy666
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...