Skocz do zawartości

Używany telefon do 1100zł


Recommended Posts

Witam. Poszukuje telefonu do 1000zł. Chciałbym raczej używanego,ponieważ nowego dobrego raczej nie znajdę w tej cenie. Najbardziej zależy mi na tym aby telefon miał 2 gb ramu lub więcej i baterie która przetrzyma podane niżej aplikacje i zostanie na koniec dnia ok. 20~40% bo telefon i tak będzie codziennie ładowany.

  • mój budżet: 1000~1100
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: allegro, olx
  • nowy czy używany: używany
  • rozmiar wyświetlacza: 5.0~6.0
  • system: Android
  • do czego będę używać urządzenia: Messenger, Chrome, Facebook, muzyka
  • wymagania: >2GB RAM, LTE, długa żywotność baterii
  • preferowane marki: HTC, Sony, LG, raczej nie Samsung

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez MrRapi
Link to post
Share on other sites

Spójrz na G3/Z3C (trochę mniejszy)/P8/MOTO X PLAY

O G3 słyszałem że ma lagi bo nie zmieniono mu parametrów oprocz ekranu rozdzielczosci itp i procek mu przy tym ekranie nie wyrabia, Z3c jest za mały jak dla mnie, P8 słaba bateria bo trzyma jakieś 4-5H i trzeba jakies aplikacje wyłączać to wiem bo kolega ma i sie go o niego nawet pytałem a motoroli też raczej nie chce. A co powiesz o HTC ONE M8/Xperia Z3?

Link to post
Share on other sites

G3 po aktualizacji do 6.0 dostał kopa

P8 nie ma jakiejś najgorszej baterii (chyba, że mówisz o Lite, a to inne tel), trzyma tak jak większość dzisiejszych telefonów, czyli bez szału

Z3 będzie miała lepszą baterię względem M8

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie troche z innej beczki. Mam okazje kupić Lg G2 D802 za 350zł. Sprawa polega na tym że z prawej strony telefonu na długości mniej niż 1cm odkleja sie ekran. Telefon kupowałbym od dobrego znajomego, a wiem że on o telefony dba i teraz mam pytanie czy opłaca sie za te pieniądze czy nie pchać sie w to ze względu na ten ekran? Dodaj jeszcze że telefon działa bez zarzutu nawet w miejscu odklejającego się ekranu.

Edytowane przez MrRapi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...