Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich którzy to czytają ;) Mam pytanie odnośnie słuchawek, jakie słuchawki polecacie ? Cena max 700-750zł (mogą być tańsze ;p) 

- Wygodne 

-Dobra jakość , dźwięk

- Fajne wizualnie itp 

Na oku mam Sennheiser Momentum On Ear M2 OEi oraz Beats by Dr.Dre Solo 2 

Co myslicie o tych wyżej wymienionych ? znajomy mówi że poleca beatsy ale ja nie miałem ani tych ani tych na głowie a nie mam kiedy sie wybrać do najbliższego sklepu muzycznego/ze sprzętem więc pytam o jakosc ;p Beats vs Sennheiser co lepsze w tej cenie ;p czy może JBL 

( słuchawki nauszne albo wokółuszne ale nie chce żeby miały pół metra tylko zgrabne fajne ;p)

Link to post
Share on other sites

Te beatsy byłyby w miarę ok w budżecie do 75 PLN :) Za te pieniądze możesz dostać prawdziwe słuchawki a nie crapy brandowane marką na punkcie której gimbusy szaleją.

Napisz jakich gatunków słuchasz, czego w kwestii brzmienia oczekujesz i przede wszystkim co będzie źródłem dźwięku

Link to post
Share on other sites

ReznoR - tak jak wspomniałem chodziło mi o małe zgrabne słuchawki ;p a nie czołg ;p 

JCown - Muzyki słucham przeróżnej ;p Ac/Dc Guns n Roses , Iron Maiden  po Adele , Eminem, Wham  ,Bruno Mars  czy Imagine dragons naprawde wszystkiego ;p Źródłem będzie w 95% Iphone 5s  i 5% komputer ;p 

- CZyli sennheisery są dużo lepszym wyborem niż Beatsy Solo 2?

Beats bardzo mi się podobają ale właśnie słyszałem że cena nieadekwatna do możliwości, więc sennheisery chyba byłyby najbardziej odpowiednią opcją czy może inne sennheisery albo JBL

Edytowane przez Mateiso
Link to post
Share on other sites

Może wyglądają jak czołg, ale są milusie, zgrabne i lekkie.
Niemieckie czołgi się nie podobają...? Jak możesz.

No to polecam w takim razie Audio Technica ATH-M50X. które również w PL niestety podrożały o 100 zł po tej całej podwyżce dolara.

O Beatsach zapomnij, równie dobrze mogą nie istnieć.
Już ci napisał, że Beatsy fajne jakbyś je dorwał do 75 zł, co chyba powinno wyczerpać temat.
Jak Beatsy ci się podobają, to zastanów się nad Noontec Zoro HD lub HD2.

 

Alternatywy: Takstar Pro 80 V2, Kingston HyperX Cloud v1, Takstar HD6000.

Były jeszcze jakieś ciekawe małe w tej cenie, ale zapomniałem nazwy.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

do zintegrowanej karty dźwiękowej średnio opłaca się kupować tak drogie słuchawki bo po prostu ich potencjał zostanie zazwyczaj zmarnowany nie wspominając już o iphonie.

 

według mnie spokojnie swój budżet możesz zawęzić do 200-300 zł bo nie do końca szukasz porządnej jakości dźwięku - drogie słuchawki jak beyerdynamic będą się marnować przy sprzęcie, który posiadasz

Link to post
Share on other sites

jaka masz te karte?

 

nie wiem jak iphone 5s, meczylem sie chwile z iphonem 5 to bylo znacznie slabiej niz na starym zintegrowanym ukladzie

 

jeżeli budżet pozwala to na Twoim miejscu postawiłbym na jakiś mobilny odtwarzacz wyższej klasy albo chociaż coś do tego ajfona dokupić (tutaj już nie pomogę - nie miałem z tym doświadczenia)

Link to post
Share on other sites

Mają podzielone opinie, dlatego mało kto je poleca, jedynie ci którym się naprawdę spodobały.

Słuchawki dobre miałeś wymienione, zrobisz z tym co chcesz.

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak jak wyżej jedni je uwielbiają dla innych są co najwyrzej średnie

DT to czołgi ale bez powodu nie produkują ich od ponad 30lat (bodajrze) w niezmienionej formie i bez powodu nie leżą w większości hyba studij i radach itd. Itp.

Musisz posłuchać i sam wybrać ale ja bym zainwestowal w wzmak i ew. Tańsze sluchawki

Link to post
Share on other sites

Nie no, ja akurat z tymi DT150 w tym wątku trochę ironizowałem ;) Jak widzę wymagania w stylu "fajne wizualnie" i "podobają mi się Beatsy" to czasem mi się taki tryb włącza. Zresztą też nie wiedziałem wtedy, że źródłem przez 95% czasu ma być iPhone. Wprawdzie na telefonie również grają bardzo ładnie, ale nie na każdym głośność może być wystarczająca.

Sam testowałem je na mojej Lumii 930 i takim starym odtwarzaczu mp3 Grundiga z 2006 roku, w obu przypadkach zaskakująco dobrze się spisały...

Co do czasu produkcji, to podobno były już produkowane w latach 60, podobnie jak DT100 :)

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...