Skocz do zawartości

Sprzęt komputerowy, na którym się zawiedliśmy.


Recommended Posts

U mnie to zasilacz Procomp ;) Wiem, wiem złom, ale wtedy jeszcze byłem mniejszy i nie wiedziałem co dobre. Po tym jak komp przestał chodzić po oględzinach stwierdziłem że zasilacz poprostu się zagotował (chyba nie zadziałało zabezpieczenie termiczne o ile ten zasilacz je posiadał :P ). Ale tylko on poszedł do nieba, reszta sprzętu ocalała :) Fuks... ;)

Link to post
Share on other sites

Ja się zawiodłem na pie*&^ch pamięciach KINGSTON Hyper X 1600 MHz oczywiście ddr 3 nie pracują w dualu na mojej mobo są wolne i się grzeją mimo napięcia 1,7V a o OC zapomnieć trzeba... A pamiątki to seria black edition....

Link to post
Share on other sites

nie pracują w dualu na mojej mobo są wolne

Psioczysz na pamięci że płyta z nimi nie współpracuje?
No właśnie - przecież od tego masz listę kompatybilnych pamięci na stronie producenta. Trzeba było sprawdzić zanim kupiłeś. A swoją drogą to trochę dziwne, że HyperX'y nie chcą Ci chodzić. Przecież to flagowy model Kingstona - sprawdź te pamiątki. Może po prostu są walnięte.
Link to post
Share on other sites

wiem o co wam chodzi ale zawsze miałem pecha co do kingstona i na 99% są walnięte lbo po prostu nie chcą współpracować z mobo... wymieniam je na patrioty cl7 1333Mhz

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Moja porażka był komp kupiony w auchan obok stoiska z warzywami :) ,pełen zadowolenia ze wrzeszcie posiadam komputer a był on pierwszym moim kompem wyszedłem dumnie ze sklepu.Pentium 4 2ghz 128 ram elixir dysk 40 gb i ge-force 2 mx 32mb wtedy te cyferki mi dużo nie mówiły,pan sprzedawca twierdził ze jest to bardzo mocna maszyna :) a w rzeczywistości miał tylko dobry procek.

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Ja zacznę:

 

Płyta główna: Gigabyte M52L-S3 – gdy 3 lata temu ją kupowałem słabo znałem się na płytach głównych i myślałem, że chipset Nvidii będzie lepiej współpracował z kartą graficzną niż AMD – nic bardziej mylnego! Płyty z chipsetami Nvidia to porażka – mój grzeje się i w ogóle nie nadaje się do OC (kiedyś również o tym nie myślałem). Jedyne zalety jakie widzę w tej płycie jest to, że była bardzo tania i jeszcze się nie zepsuła. Dobra jedynie do użytku domowego.

 

Myszka: Easy Touch ET-105RF - Nigdy więcej nic od byle jakiego producenta! Ledwo kupiłem i już zepsuta (mimo, że świeciła). Oddałem do naprawy gwarancyjnej – tydzień jakoś działała i znowu. Na szczęście dogadałem się z kolesiem ze sklepu i za dopłatą wymieni mi na coś z Logitecha lub Razora. Teraz czekam. Poza tym fatalna jakość wykonania (wszystkie guziki niestabilne, a rolka… szkoda gadać). Dalej muszę zadowalać się Touch padem...

 

Zestaw klawiatura i mysz: Microsoft Wireless Optical Desktop 2000 - myszka siadła po jakimś tygodniu, ale średnio się tym przejmowałem, bo w PC mam dość dobrą. Po miesiącu przy szybkim pisaniu np. na gg niektóre klawisze przestały mi się wciskać (trzeba było cofnąć i jeszcze raz). Po dwóch miesiącach... koniec... nie działało już nic - siadł odbiornik sygnału. Krótko mówiąc wszystko po kolei szlak trafił. Gorąco nie polecam!!!

Link to post
Share on other sites

Ja posiadłem gt220.... Przeczytałem wiele recenzji, również ocena w komputroniku (9,5/10) była bardzo zachęcająca, cena 339 za kartę wartą (myślałem wtedy) koło 600.

 

Okazało się, co się okazało, ech....... :lol:

 

 

Dodam, że kierowałem się techn. CUDA, 1GB pamięci i marką - Gigabyte. Jak widać nie spojrzałem na najważniejsze parametry.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Taki teamt już był :D

Ale warto napisać o tym jeszcze raz (ewentualnie można połączyć oba te tematy). Dobrze by było gdyby non stop był gdzieś "na szczycie" w Kategorii Ogólnej.

 

Dobry pomysł Lighting :P

Tematy połączone, czy będzie taka potrzeba, aby ustawić go na przyklejony - zobaczy się z czasem.

 

pozdrawiam

 

E:

Dodałem ankietę odnośnie przyklejenia tematu w kategorii ogólnej. Czas trwania ankiety - 7 dni.

Link to post
Share on other sites

A ja się kiedyś zawiodłem na GeForce 6600GT. Kupiłem ją za jakieś 4 stówy. Po dwóch dniach użytkowania się spaliła :P

Ech skąd ja to znam :tajniak:

 

Ponadto na 2 nagrywarkach: liteon a następnie samsung. Właściwie co rok wymieniałem ten element kompa:-/

 

I na koniec HP PSC1510, wciąganie kartki i wysuwanie czystej, powiadamianie o braku papieru choć ten jest, errorach po uruchomieniu aplikacji HP :D

Link to post
Share on other sites

Coś mi się jeszcze przypomniało (próbowałem zapomnieć :))

Zasilacz Tracer 450W - dziadostwo, chłam, bubel i złom - 3 razy w jakieś 8 miesięcy w serwisie gwarancyjnym - 2 razy po prostu "wybuchał" aż się wystraszyłem, a raz pod obciążeniem po 5 minutach "siadał". Teraz mam go pod łóżkiem - oddałem go do naprawy, ale już nie miałem nerwów więc kupiłem nowy. Jest dobry (o ile tak można powiedzieć - testowałem go z godzinę w internecie :D ). Sprzedam za 20 zł. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...