Skocz do zawartości

Myszka do FPS'ów do około 200 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez razoreg321,

Recommended Posts

Mój budżet nie jest do końca określony, kumplowi sprzedaje g402 za 130 zł, poza tym mam około 90, jakby trzeba było to bym te pare złotówek dozbierał. Zależy ile bym na myszkę wydał, tyle że nie wiem co z tym mouse bungee : /

Link to post
Share on other sites

Naprawdę olej ten mouse bungee. Można go zastąpić, a jeśli faktycznie na nim Ci zależy, a masz ograniczony budżet - lepszym ruchem będzie kupno dobrej podkładki. QCK+ - sam używam, polecam, ale bardzo zbiera kurz, trzeba czyścić co jakiś czas. U znajomego grałem na Razer Goliathus Speed - świetna podkładka, praktycznie 0 oporu (na QCK myszka chodzi "ciężej"), ale nie wiem jak sprawdzi się ona dla Rivala.

Link to post
Share on other sites

Przypomniało mi się że mam drobniaki na PP, taki http://www.aliexpress.com/item/New-Mouse-Cable-Holder-Mouse-Bungee-Cord-Clip-Wire-Line-Organizer-Holder-Wholesale/32595660988.html?spm=2114.01010208.3.2.n128cT&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_5_10036_10035_10034_507_10020_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019,searchweb201603_2&btsid=f373c967-d127-4dcf-9b0c-95d29ddfb02eza te 20 zł będzie gicior? :D 

 

Co do myszki.. no może i w sumie to będzie lepszy deal, kupno nowego Rivala i podkładki ale.. Ta QCK ma tylko 2mm a jak pisałem - chciałbym troche grubszą podkładke. Czy moja aktualna x7-500mp może posłużyć jako podkładka pod QCK? Żeby były trochę większe rozmiary aczkolwiek QCK będzie po bokach trochę odstawała z tego co widzę, różnica 13mm. 

 

Całość by wyszła 248 zł na sklepie x-komu, trochę więcej niż zakładałem no ale cóż :D


A co do podkładki jeszcze.. Jest odczuwalna różnica pomiędzy takim x7-500mp a chociazby QCK+?

Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że jednak wolę coś bardziej sprawdzonego :D


Wie ktoś może, gdzie można nabyć Zowie G-SR?


Dobra, jutro jadę do saturna sprawdzić tego Rivala. Jak nie to chyba wezm FK1 - ta z białą rolką, koleś za 2 tyg. chce 199 zł, może uda mi się mniej wynegocjować. Tylko.. jaka podkładka - QCK+? A może inna? Te 43cm by się przydalo conajmniej, budżet nie większy niż 60 zł.

Link to post
Share on other sites

Wolę jednak dopłacić te 50-60 zł do zwykłego Rivala z lepszym sensorem :D Ale nadal właśnie mam zagwozdke jeżeli chodzi o podkładkę.. 50 zł za taką dużą podkładke nie kojarzy mi się z dobrą jakością :D Może udało by mi się ustrzelić QCK Heavy za 55-60 zł.. warto?

Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w sklepie i przymierzałem go, sprawdziłem sobie, jeszcze przymierzałem DA Chrome i jakieś inne SS były (Sensei, Kinzu i jakaś jeszcze chyba) i wszystkie mi pasowały. Od środkowego do linii nadgarstka mam 18cm około.

Link to post
Share on other sites

Rival 300 + Natec M12 maxi

 

chociaż przy takiej dłoni to i tak palce nie będą trafiały w guziki centralnie, tylko położa sie w około 1/3 myszki, przez co punkt nacisku nie będzie optymalny ...

Sensor przy 800dpi nie da Ci przewagi.. ważniejszy jest chwyt ... pograsz na tej myszce to zrozumiesz..a może Ci przypasuje... Ja przy takiej ręce wziąłbym coś mniejszego do 125mm. Np EC1A/moze nawet EC2A do takiego półpalma/półclawa.

 

a i na tej stronie co ci podałem wcześniej masz za 249 bardzo dobrą Roccat tańsza o 150zł.

9. -150PLN Mysz Roccat Kone XTD Optical - 399,00 249,00 - kod: izakkone http://procpu.pl/mlg

pod palma bedzie super.

Edytowane przez kebab84
Link to post
Share on other sites

No pisałem wyżej ;P Byłem dzisiaj w Saturnie i na wystawie był m.in Rival (biały) no to wziąłem go sobie w rękę, poklikałem nim i było git aczkolwiek mógłby być ciut mniejszy a skusił mnie dlatego, że nowy kosztuje mało (189zł + koszulka ss). Budżet ciągle się zmienia, dlatego też ciężko określić konkretnie :D Podkładke to chyba kupie Taito King bo jest wersja 5mm za 64 zł. 


Ogółem to jest szansa że odczuje różnice względem X7-500MP a takim Taito King? Bo jeżeli dużej różnicy nie będzie to póki co bym mógł zostawić tą X7-500mp, zawsze te pare złotówek w kieszeni :P

Link to post
Share on other sites

Wyżej pisałem - 18cm :P Podkładka w sumie może zostać taka jaka jest, jak będzie kasa to się kupi nową podkładke, nie ma sensu na siłe brać. Mam ofertę FK1, 2 tygodniowej z GW i wszystkim, ta z białym scrollem (czyli jeżeli się nie myle to najnowsza rewizja) za jakieś 180 zł już z wysyłką postaram się ubić, warto? FK1 jest ciut mniejsza od Rivala więc myślę że będzie ideolo.

Link to post
Share on other sites

Nawet nie ciut tylko znacznie mniejsza, nie wiem czy dla ciebie fk2 by nie była jezscze lepsza, bo to jest mniejsza wersja fk1 :P Z białą rolke to jest ta z poprawionymi klawiszami, i lagiem, a najnowsza jest "zowie by benq" ulepszony scroll i reszty nie pamietam (Switche nie wiem czy tez omronowe nie sa tka samo jak w tej nowej eca-1), wiec to jest ta ktora najczesniej spotkasz wlasnie bo to 1 wycofoali na stałe. :P Moim zdaniem mółgbyś dołozyc te ok. 50zł i kupić eca-2 do csa jak i innych fpsow lepszej myszki nie znajdziesz raczej :P 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dobra, kupiłem za 170 zł 4 miesięczną, praktycznie nową Zowie FK1 - ta biała, widać że mało eksploatowana bo ślizgacze wyglądają bardzo dobrze. No i muszę przyznać, że na moją rękę jest idealna, o wiele wygodniejsza od G402, warto było zmienić. No i mam wrażenie, że ten Pixart jest trochę precyzyjniejszy od tego AM010 w G402.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...