Skocz do zawartości

Gra do ok. 100zł


Recommended Posts

Witam, takie bardzo szybkie i proste pytanie. Dostałem na grę ok 100zł, mogę nawet dopłacić do 150zł ale nie więcej. Myślę nad kupnem Daying Light Enhanced Edition, GTA V o raz trochę taniej H1Z1. Możecie napisać kilka innych propozycji :D I jeszcze pytanie, jeśli zdecydowałbym się na H1Z1, to brać King of the Kill, Just Survive czy troszkę droższą Legacy Edition, czyli połączenie tych dwóch  :D

Link to post
Share on other sites

Jak mniemam chodzi o strzelanki lub gry akcji, Mad max, jeśli nie grałeś to Borderlands 2 GOTY jedna z najlepszych strzelanek, Wolfenstein NO i TOB druga część moim zdaniem lepsza. A z wymienionych przez ciebie GTA V lub DL.

Link to post
Share on other sites

jak dying light to najlepiej chyba taka wersje: http://allegro.pl/gra-pc-dying-light-the-following-enhanced-edition-i6040607201.html z tego co mi wiadomo zawiera podstawka+ wszystkie dlc jakie sa

No właśnie ta  bym brał, ale nawet 100zł w RTV

A takie pytanie, bo raczej kumple nie mają takiego sprzętu jak ja. Czy np takie H1Z1 nie znudzi mi się??? Wiadomo, kogoś grając się znajdzie ale jednak lepiej ze znajomym. Tak samo w np. DL, kolega się mnie ciągle pyta po co to kupuje, jak to mi się znudzi grając samemu (oprócz fabuły)

Link to post
Share on other sites

No właśnie ta  bym brał, ale nawet 100zł w RTV

A takie pytanie, bo raczej kumple nie mają takiego sprzętu jak ja. Czy np takie H1Z1 nie znudzi mi się??? Wiadomo, kogoś grając się znajdzie ale jednak lepiej ze znajomym. Tak samo w np. DL, kolega się mnie ciągle pyta po co to kupuje, jak to mi się znudzi grając samemu (oprócz fabuły)

ja za tymi grami akurat nie przepadam, ja ze swojej strony polecił bym fallouta w grę grasz z 400h i all nie zrobisz:) zbierasz jakieś gratki budujesz itd albo jak dla mnie fajne tez by było diablo3(z dodatkiem) lub call of duty, bf ale wiadomo każdy ma inne preferencje, jak masz ochotę zerknij sobie fallout4 lub jakiegoś starszego(tu masz singla) lub wieska3:P tez singiel długi, z fps bym polecił call of duty mw3(troche starsza ale nadal grywalna i jak dla mnie normalna, ew black ops2(gierki kosztują ok 50zł , w mw3 grałem z 300h na multi i dalej bym grał ale inne gry rozpocząłem) możesz tez oblukać  jakiegoś bf choćby 4(jak lubisz większe mapy)

Link to post
Share on other sites

A może skusisz się na Far Cry Primal? Mam kod po zakupie karty graficznej a sam nie jestem zainteresowany. Na jakieś 90zł moglibyśmy się dogadać ;p

Kurczę, ciekawa propozycja ale najpierw chciałbym jednak przegrać 4, wiem że to nie jest połączone. Ale pomyślę i dam ci znać tu albo pw :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...