Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje telefonu, który wykonywałby zdjęcia podobne jakościowe a może i lepsze jak w Lumia 830. Obecnie posiadam ten telefon i zdjęcia są rewelacyjne. Jednak ten telefon jest na Windowsie, a poszukuje czegoś na Androidzie.

 

  • mój budżet : 1300 zł max (może być więcej jak jest warty swojej ceny)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep stacjonarny/internetowy/może być allegro
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5''
  • preferowany system mobilny :  Android, minimum 5.0 + 
  • do czego będę używać urządzenia : zdjęcia/filmy, muzyka, przeglądanie Internetu, komunikacja przez internet (poczta, messendżer, FB itp)
  • moje najważniejsze wymagania : bardzo dobry aparat i kamerka przednia, aparat robiący filmy full HD, minimum 16 GB wbudowane.
Link to post
Share on other sites

Jak kolega wyżej. Jednak przy tym budżecie jeśli zależy ci na zdjęciach pozostaje Lumia 950.

 

Mam L950 a żona S6 - L950 to zupełnie inny świat fotografii.

 

Możesz zakręcić się też w okolicy Samsunga Galaxy zoom albo Lumie 1020 - 1020 to klasa sama w sobie - król fotografii.

Link to post
Share on other sites

Jak kolega wyżej. Jednak przy tym budżecie jeśli zależy ci na zdjęciach pozostaje Lumia 950.

 

Mam L950 a żona S6 - L950 to zupełnie inny świat fotografii.

 

Możesz zakręcić się też w okolicy Samsunga Galaxy zoom albo Lumie 1020 - 1020 to klasa sama w sobie - król fotografii.

 

Co masz na myśli zupełnie inny świat fotografii? Tzn lepszy jakościowo, lepsze możliwości czy porostu zupełnie inna funkcjonalność?

Kiedyś było tak że fotografie na Androidzie pomimo super aparatu były gorsze niż na Windowsie(Microsoft, Nokia). Nie wiem jak to wygląda teraz.

Link to post
Share on other sites

Jak bardzo jesteś w stanie zmienić budżet? :)

S7 jako pierwszy chyba smartfon został wyposażony obiektyw Dual Pixel 12mp, funkcja ta wyostrza obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych i zdjęcia wychodzą naprawdę rewelacyjne :)

Link to post
Share on other sites

Lumie 950 posiadam i ona wystepuje w nieco niższej lidze jak L1020 i nokia 808 z 41mp aparatem. Kolory, biel i ostrość jak w lustrzankach.

 

W sieci jest sporo opini użytkowników s7 i wszystkie są podobne - testy przedpremierowe to ściema bo aparat robi gorsze foty jak s6. Poszukaj, poczytaj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...