Skocz do zawartości

Recommended Posts

Używam laptopa tylko po żeby przeglądać internet, obejrzeć jakąś transmisje sportową i zagrać w jakąś starszą grę. Stanę się niedługo posiadaczem lumii 950 i zastanawiam się czy nie zrezygnować ze swojego laptopa i zastąpić go nokią. Tylko ma do was pytanie czy odpalę na tym hybrydowym systemie gry pod direct? Np quake 3 czy wolfenstein ET?

Link to post
Share on other sites

a skąd wiesz, że będzie kupował to przez internet ?

zwrot 14 dni działa tylko przy takich zakupach na odległość

Przecież sam napisał że będzie go dopiero mieć u siebie za X dni czyli jak dla mnie zamówił go przez internet, no chyba że da się zamówić telefon w sklepie stacjonarnym i ci go przyślą, o czym szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdyż kupuję głównie przez internet/olx.
Link to post
Share on other sites

przez neta nie, dostałem ją za inny telefon, którego nie dało się naprawić. Martwi mnie jedno, bateria. Czy to prawda, że jak taka 950xl leżąc bezczynnie to siądzie jej bateria za 2 dni? Byłem przyzwyczajony to telefonów, które bardzo ciężko było rozładować w jeden dzień (ostatnio mate7, lumia 1520, note 3, xperia t), ta lumia jak dotrwa do końca to będzie sukces. Czy poprawki coś zmieniły w tej kwestii?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jej nie mam, mam ją do odbioru ale zwlekam bo będę miał tylko 60dni gwarancji od momentu odbioru. Poza tym nie patrz na dane producenta tylko na dane z testów gdzie ponoć na czuwaniu zużywa 3% na godzinę, a kiedy bawimy się smartfonem to nie dotrwa do wieczora

Link to post
Share on other sites

dzięki za takie rady ale widzisz, że pytam więc gdybym znał odpowiedź to nie byłoby tematu. W sumie to wszyscy narzekają na telefony Microsoft a widzę, że nikt ich nie miał w ręku. Za testy nikt mi nie płaci, a skoro od 2-3 lat cięzko znaleźć sensowną poradę w necie to ja też nie będę tracił pieniędzy na testy dla innych. Wrzucam ogłoszenie, że zamienię z dopłatą z drugiej strony moją nową lumię 950xl na 1520. 

Edytowane przez jan55
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

24h na baterii w lumii 950xl https://zapodaj.net/e08c1c01ff648.jpg.html


od 24h do 48h na jednym ładowaniu https://zapodaj.net/ba18a9fea4d47.jpg.html


Słowem, jeśli nie grasz w gry na telefonie (bo w sumie nikt normalny nie gra), nie siedzisz na fejsie i nie sprawdzasz poczty co 3 minuty, nie klikasz też bezsensowanie po ikonkach dla zabicia czasu, to telefonu nie rozładujesz w jeden dzień, nie rozładujesz go nawet w 2 dni. 1 godzina rozmów dziennie, kilkanaście smsów, 10 minut w internecie oraz odpowiednie ustawienia (dać na wyświetlaczu auto 25%, wywalić ekran podglądu, wyłączyć lokalizacje oraz wifi i dane komórkowe (ewentualnie włączyć oszczędzanie baterii) to telefon odłączamy od ładowarki 1 dnia o 8 rano a podłączymy go trzeciego o 21 do ładowarki. Jeśli ma być tak jak opisują to testerzy pracujący dla samsunga (czyli telefon odłączony rano od ładowania nie wytrzymuje do wieczora) to musimy ustawić jasność na maxa oraz puścić film ze źródeł internetowych na około 7godz. Dodam tylko, że s7 rozładuje w taki sposób baterię w 5godz.

Edytowane przez jan55
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...