Skocz do zawartości

Recommended Posts

Stoję przed zakupem nowego routera do domu. Obecny Linksys X1000 coś zaczyna szwankować i zastanawiam się nad wymianą go na coś nowszego.

 

Mogę wydać tak do 400zł i z założenia urządzenie powinno mieć możliwość podłączenia neta teraz poprzez RJ11 i w przyszłości przy zmianie operatora poprzez RJ45, by nie kupować za x-lat kolejnego urządzenia. Na czym mi jeszcze zależy? Możliwość podłączenia USB i standard AC, w miarę mocnych anten by pokryć całe mieszkanie i ciut przed nim.

 

Zastanawiałem się nad zakupem pomiędzy tymi dwoma urządzeniami poniżej, a może coś innego polecacie?

 

1. TP-LINK Archer D5 AC1200 ADSL

2. TP-LINK Archer D2

Link to post
Share on other sites

Generalnie nie mam doświadczeń "na bieżąco". U moich rodziców od lat działa jakiś antyczny TP-Link. A może aktualnei jest tam coś z Orange... już zapomniałem, raz skonfigurowałem, podłączyłem do routera i zapomniałem. W modemid generalnie ustawiasz tylko VPI/VCI a autorysacją zajmuje się router. Więc jesli masz router xDSL to dokup cokolwiek rozsądnego, nawet używanego byleby sprawnego i powinno działać. Całość logiki i tak siedzi w routerze.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...