Skocz do zawartości

Recommended Posts

Te co podałeś to jedna wielka porażka ;)

 

Nie podałeś czy ma mieć system więc strzelam, że nie.

 

Najlepszy do 2800 - http://allegro.pl/packard-bell-lm85-i3- ... 07733.html

 

Od 2800 do 3100 - http://allegro.pl/najtaniej-msi-ge600-i ... 02444.html

 

Od 3100 - Acer 7552

 

Jak ci nie pasuje Acer/Packard Bell to powiedz.

Link to post
Share on other sites

Czyli wolisz stracić jakieś 500 zł w zamian za aluminium na obudowie i znaczek SONY? Fajny sposób, ale ja wole bardziej rozsądne wybory.

 

Nie wiem czemu czepiasz się MSI bo jest to firma dobrej jakości, możnaby postawić ją koło ASUS'a bo z jakością jest podobnie ale asus króluje tu w kwestii niezawodności.

 

Sony natomiast jest podobne do della czyli drogo jak cholera, jakbyś miał firmę to bym ci polecił della ale on potrzebuje laptopa do gier a nie na spotkania biznesowe dla szpanu.

 

Ja też mogę kupić Pentium 4 i wsadzić do obudowy ze złota wysadzanej karatami ale po co?

Link to post
Share on other sites

Nowego cyrixa mamy czy jak? Pewnie nigdy nie miałeś MSI. Przepłaciłeś kupe kasy za tego soniaka i teraz wyżalasz się na forum jeszcze prawiąc herezje, jak chcesz pisać w tym dziale to udowodnij, że na czymś się znasz bo na razie to kiepsko ci wychodzi.

Link to post
Share on other sites

sony jest tak dobre jak przypalony barszcz z uszkami, przeplacanie za marke, sprzet wcale nie najwyszej jakosci

 

lepszym rozwizaniem jest wziac cos od msi/asusa niz na darmow wydawac kase za znaczek sony ktory jest przereklamowany

Link to post
Share on other sites

Tak, z tym, że nie jest jakoś specjalnie dużo szybsze od tego Packard Bella, dopiero MSI GX640 pokazuje pazurki.

 

Moim zdaniem albo powinieneś wziąć MSI GX640 albo PB bo pośrednie wybory są mało opłacalne chyba, że kupisz Acer 7552 za w miarę niską cenę (3100). Oczywiście możemy pomyśleć o czymś innym, np taki Acer 5552 jest tani jak barszcz, a wydajność ma nieco niższą od PB. Jednak procesor w PB przemawia na jego korzyść. Decyzja zależy od ciebie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...