Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

 

 

ile będzie 1070-tka kosztowała?

 

Pewnie około 1500zł.

 

 

 

I jaka będzie wydajna 

 

Powinna przeganiać wydajnością gtx980, a w nowych rozwiązaniach będzie pewnie i tak ze 2x szybsza. Do tego tryb 4k, który powinien jako tako działać na 1070, czego nie można powiedzieć o dzisiejszej 970, no i jeszcze sprzętowa zgodność z najnowszymi api. :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

26-31 maja dopiero ogłoszą kiedy go wypuszczą czy już w tych dniach go wrzucą na rynek?

Jeżeli pierwsza wersja, to jak sądzicie kiedy to może być? czerwiec, czy na przykład grudzień?

wpuszcza na rynek, wydaje mi się  ze bedzie to od razu

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś by był zainteresowany, to pod koniec tygodnia demontuje kompa i będę wystawiał 2x GTX980 EVGA referenty plus bloki wodne do nich. Będzie oczywiście zamiana na jakiegoś grubo kręconego GTX1080 tym razem z normalnym chłodzeniem powietrzem a może jakiś hybrydowy.

Link to post
Share on other sites

No i balonik powoli pęka, a do premiery jeszcze trochę czasu zostało   ;)

Okazuje się że Founders Edition to żadna ręczna selekcja a jedynie ulepszony ciut układ chłodzenia, i za to 100 dolków ekstra  :D

Jak tak dalej pójdzie to coś czuję że po premierze tych cudów ceny 970 i 980 skoczą w górę.   :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Okazuje się że Founders Edition to żadna ręczna selekcja a jedynie ulepszony ciut układ chłodzenia, i za to 100 dolków ekstra  :D

Jak tak dalej pójdzie to coś czuję że po premierze tych cudów ceny 970 i 980 skoczą w górę.   :rotfl:

 

Trochę źle na to patrzysz. 100 dolarów za "coś wyjątkowego". Limitowana seria:) Tak poza tym, to 100 dolarów to żaden majątek dla przeciętnego zachodniego zjadacza chleba. 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem szczerze mowiac. 26go chyba wlasnie mialy wyjsc referenty a niereferenty chwile pozniej. Mozna napisac jak ktos zainteresowany i sie zapytac. Ciekawi mnie tez skad tak w sumie niska cena. Omijanie VAT-u ?

Gdzies pisało ze od razu maja wyjsc niereferenty wraz z premierą

Link to post
Share on other sites

Nie chce być złośliwy, może po prostu chwilowo ludzie przestali u niego składać komputery, a kredyt jest :) Bo nie rozumiem co w tym złego aby komuś zaproponować aby się wstrzymał ze składaniem komputera 30 dni. Jak ktoś czekał kilka miesięcy to te kilka dni nie robi różnicy. Ja sam w marcu sprzedałem swoje 2 GTX 970 nie dlatego że brak mocy tylko po prostu mam taki kaprys i lubię mieć to co nowe na rynku. I wcale dużo nie gram teraz jadę na GT 710.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie chce być złośliwy, może po prostu chwilowo ludzie przestali u niego składać komputery, a kredyt jest :) Bo nie rozumiem co w tym złego aby komuś zaproponować aby się wstrzymał ze składaniem komputera 30 dni. Jak ktoś czekał kilka miesięcy to te kilka dni nie robi różnicy.

Mnie zawsze zastanawiało KTO zamawia u takich ludzi komputery,bo nie wyróżniają się oni kompletnie wiedzą od od przeciętnego użytkownika forum, takiego trochę oblatanego  ;)

Link to post
Share on other sites

Ale wyróżniają się przedsiębiorczością na przykład. Mają firmę / sklep z częściami i składają komputery.

Znam wiele osób, które wolą komputer w sklepie stacjonarnym kupić niż przez internet, mimo, że ceny są wyższe.

Mało tego, przeciętny użytkownik komputera nie dorównuje wiedzą przeciętnemu użytkownikowi tego forum na przykład.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś to był problem z przerwaniami kart rozszerzeń za czasów ISA, zworki na HDD, ba nawet instalacja windowsa wymagała trochę wiedzy. Teraz to trochę jak składanie klocków lego, aby pasowało w gniazdo, wiadomo że procka AMD nie wsadzi do do gniazda od Intela, i nie zamieni kart PCI - PCI-E

 

Ok bo trochę schodzimy z tematu, to co tam nowego o Pascalach w internecie ??? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...