Skocz do zawartości

Alactel One touch star problem z uruchomieniem.


Recommended Posts

To znaczy konkretnie opisz co się dzieje jak włączasz telefon - co się pokazuje. No i co zrobiłeś że telefon odmówił posłuszeństwa? Na szczęście po krótkich poszukiwaniach znalazłem w sieci sposób na wgranie recovery i i rom więc od biedy można go zawsze w ten sposób próbować uratować.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

czyli nie zrobiłeś hard reset. Hmm a po podłączeniu telefonu do ładowania pokazuje się cokolwiek? Daje oznaki życia ? Właśnie mi sie przypomniało ze jak raz miałem telefon na podobnym mediateku to zdarzyło mu się zdechnąć tak że nie chciał się włączyć. Dopiero jak go potrzymałem dłuższy czas podpiętego do ładowarki to ożył. Prawdopodobnie bateria się rozładowała do 0. Spróbuj czy to u ciebie nie pomoże jak po godzinie na ładowarce nie ruszy to będziemy myśleć nad grzebaniem w sofcie.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

W razie jak dalej nie da znaku życia tu masz opis krok po kroku co zrobić żeby z poziomu windowsa wgrać nowy soft do telefonu

http://firmwares2you.blogspot.de/2015/05/alcatel-one-touch-star-6010x.html

To jest do wersji 6010x zobacz pod baterią która ty masz jak 6010D to tu znalazłem rom do tej wersji

http://www.alcatelroot.com/2015/01/stock-roms-for-alcatel-one-touch-star-idol-idolmini-popc1-popc3-popc5-popc7-popc9-alpha-idolx-idol2-idol2mini.html

Instrukcja jest raczej prosta ale jak coś to pytaj

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tam miałes napisane powtażac punkty 1-4 do momentu aż w koncu komp wykryje

  1. Turn off your phone (always powered off is a must)
  2. Press and hold volume up or down, or you can simple press the two button.
  3. Insert your USB cable without releasing the VOLUME button(s).
  4. In your computer, it must detect your phone and it will install the MTK Preloader or Mediatek USB VCOM driver.
  5. Repeat 1 to 4 if it does not detect your phone.
  6. If MTK Preloader/Mediatek USB VCOM Driver is installed you are good to go in flashing your phone ^_^

- See more at: http://firmwares2you.blogspot.de/2015/05/alcatel-one-touch-star-6010x.html#sthash.8vSeJFSf.dpuf

Link to post
Share on other sites

Proponuje udać się do fachowców na forum XDA. Nie pomogę ci na odległość bo nie mam takiego telefonu. Opisz na XDA w dziale o Alcatelu problem, nadmień co już próbowałeś zrobić , na pewno znajdzie się jakaś dobra dusza która ci pomoże :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...