Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Nie chce tworzyć paru tematów więc zbiorę wszystkie swoje myśli w jeden temat, pytania nie  będą raczej ze sobą powiązane :D

 

1. Warto zamieniać Maya u5 na coś innego? np. Prodigy CUBE?

słucham na słuchawkach Takstar PRO80 oraz głośniki Microlab solo3c

 

Rzadko kiedy mam okazję słuchać w dobrych formatach muzykę, większość to spotify oraz yt. Rzadziej loseless ripy z CD - tych zresztą za wiele nie mam.

 

2. Gramofon... to drugie pytanie :D Warto inwestować w takie cudo? Pytanie, czy jest gdzieś możliwość odsłuchu muzyki gramofonu np. w Poznaniu?

Jaki byłby koszt dobrego gramofonu? W tym temacie nie jestem za bardzo obeznany ;)

 

3. Są znacie jakieś tańsze słuchawki, które dobrze izolują? Potrzebuje do pracy, żeby się odciąć od ludzi wkoło :D Moje takstary dobrze izolują - jestem z nich zadowolony, ale 300 zł to trochę dużo. Tym bardziej że nie potrzebuje jakiegoś super dźwięku w pracy. 

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

1 warto

2. 500zl to chyba minimum żeby to miało ręce i nogi(oczywiście mowa o sprzęcie urzywanym) no i do tego wzmak i kolumny trzeba by dokupić :D

3. Superlux 669

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

W takim razie polecam AIM SC808, za 399 zł są wersje refurbished. Opcja jeśli nie uznajesz kompromisów.
Przy Audiotraku Prodigy Cube BE nie miałbyś aż takiego skoku na jakości, a cena bardzo podobna.
BTW. słuchanie MUZYKI z youtube i spotify to kaleczenie uszu. Program do odtwarzania też ma znaczenie w jakości dźwięku, a nie tylko jakość muzyki.
Na dobrym sprzęcie i słuchawkach nawet to samo mp3 128 może mieć brzmienie które robi różnicę przy przeglądarce vs AIMP4 z Asio4All.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...