Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Mój budżet Max 600zł

Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu Allegro/olx co tylko się da

Nówka czy używka Używany

Preferowany system mobilny Android

Do czego będę używać urządzenia Snap, insta, fb itp.

Moje najważniejsze wymagania Wydajność, wydajność i jeszcze raz wydajność. Zależy mi na telefonie który będzie maksymalnie wydajny w swojej cenie. Wiem, że przy używanych to każdy model jest inny, ale chcę ogólnie się dowiedzieć jaki model w tym przedziale będzie najlepszy. Zakładam kolejny wątek ponieważ jedyne co widziałem w poprzednich tematach to chińskie telefony. Ja wolę nie ryzykować i używanego chińczyka nie kupię. Nie zależy mi na wydajności w grach, jedynym wymogiem jest prędkość działania w podstawowych aplikacjach atm. FB, snap, insta. Wcześniej miałem SGS3 któremu galeria włączała się 15sekund. Bardzo proszę o polecenie dobrego telefonu, nie chińczyka bo się ich boję.

Link to post
Share on other sites

Za 600zł nie kupisz super wydajnego telefonu, a jak chińczyki odpadają to wybór jeszcze skromniejszy. Szukaj czegoś z 2 lub 3 GB RAM i szybkim prockiem.

xiaomi redmi note 2 i Meizu m2 note. Z innych niż chińskie raczej ciężko. Jedynie Huawei/ honor 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli byś chciał to na dniach bym miał LG G2 na sprzedaż w super stanie. Jak poczytasz to wiele osób zostaje przy G2, bo nie ma dla nich w chwili obecnej nic lepszego. 

Link to post
Share on other sites

Mi też starcza miejsca.Nigdy nie zapelnilem jakos kiedys mialem wiecej muzyki na innym telefonie a teraz ok 200 utworów.Kilka aplikacji kilka odc serialu ktore mialem obejrzec w wolnym czasie i musze przeniesc na kompa.Zawsze mozesz pendriva otg podlaczyc i cos tam trzymac:)

Link to post
Share on other sites

Trochę poszukałem na necie. Te telefony z Chin nie są takie złe, tylko jest 1 problem. Nie mam bladego gdzie to zamówić i jak wygląda cały proces kupna ( tj. płatność, cła, transport, odbiór itp. ). Czy może mi ktoś to wytłumaczyć i polecić dobre telefony?

Edytowane przez setros123
Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz pominąć ten proces, kupując telefon używany. Ja kupiłem swojego redmi note 2 za 580zł. Używany 4,5 miesiąca, szkło hartowane, etui, gwarancja, stan dosłownie idealny. Jeśli chcesz nowy, to xiaomiforsale, aliexpress lub allegro, gdzie cały proces przechodzi przez pośredników ale cena też jest wyższa. W obu pierwszych przypadkach trzeba poczekać do 2 tygodni na przesyłkę. Różnica jest taka, że w xiaomiforsale kwota, którą płacisz jest ostateczna i masz gwarancję serwisową. Na aliexpress jest ryzyko cła. Małe, ale trzeba się z tym liczyć. Wtedy do tych 130-150$ musisz doliczyc koszty cła. No i wydłuża się czas oczekiwania i dochodzi papierkowa robota. Po więcej szczegółów odsyłam na telchina. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...