Skocz do zawartości

Problem z instalacją programu.


Recommended Posts

Witam.Przyznam się od razu ,ze to moja wina iż ten program nie działa.Poprostu wywaliłem jakies pliki programem Ashampo Controler3.Chodzi o program TotalMedia Theatre 6.Gdy chce go zainstalować to cały czas mi się instaluje na dysku F(tam był poprzednio)chociaż zaznaczam ,ze ma to być C cz E.Instalacja przerywa się i wyskakuje napis:Error Number:0x80040702 Description:Failed to load DLL:esaux.Mam taki program który sprawdza czy mam wszystkie pliki DLL i niby jest oki.Gdy instaluje inna wersje 6-ki to od razu wyskakuje takie cos:Bład podczas przeprowadzania transformacji.Sprawdz,czy podane śceżki transformacji są prawidłowe.C:\Windows\{5232358C-7C23-4319-8271-E43F924196AC}\1033.MST

Chodzi oto ,ze interesuje mnie tylko ten program,chociaz podobny to PowerDVD,jednak on nie ma BassMenagment.Prosze o pomoc co mam zrobić aby Total zadziałał.Dzieki.Pozdrawiam.


Nikt nie pomoze?:( a jutro przychodzą kolumny :(

Link to post
Share on other sites

Nie ma ukrytych na F,czysto.Mam ustawione ,ze ma pokazac ukryte foldery.Robie tak ,ze wpisuje w szukaj  TotalMedia.Znajduje mi tylko instalki i nic innego.Czyli pusto jest.

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...