Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnimi czasy nie jestem zadowolony z usług UPC. Co chwile są jakieś problemy. Postanowiłem wyposażyć się w swój router, zamiast Ubee 3226. I tutaj pojawia się pytanie do Was. Co kupić? Zależy mi na tym, aby obsługiwał łącze 250mb/s i miał wejście antenowe bo tak dostarczany jest u mnie internet od UPC. Dodam jeszcze, że podłączonych do internetu jest u mnie multum urządzeń i pomiędzy routerem który stoi wysoko na szafie a komputerami (Lenovo Y580 i Y50-70) są dwie bardzo grube ściany. Obecnie mój Y580 podłaczony jest na kablu bo po WI-FI z 250mb/s zostaje 10mb/s. Moge dać max około 200zł.  Z góry dzięki za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisze cooger: bez szans na pozbycie się ubee. I jedna ważna rzecz - zanin wydasz kasę na swój router sprawdź czy ubee może pracować w trybie bridge. Gdzieś czytałem że nie wszystkie możemy UPC to potrafią. Ja do tej prędkości dostałem tego nowego Compala. Ten ma taką możliwość....

Link to post
Share on other sites

Może, już to sprawdzałem. Krótko po tym, jak napisałem tutaj na forum dowiedziałem się właśnie, że nie można zamienić Ubee. W takim razie zdaje się postawie drugi router w pokoju gdzie są komputery. Tylko co wybrać? Nie lepszym rozwiązaniem będzie Reapeter od Fritz! ?

Link to post
Share on other sites

Nie, co do WiFi to wiele ci to nie zmieni, bo i tak najlepszym rozwiązaniem jest kabel.

Also najlepszym wyborem z lekkim naciągnięciem tych 200pln jest obecnie http://www.x-kom.pl/p/52255-router-tp-link-tl-wr1043nd-80211n-450mb-s-3x5dbi-gigabit-usb.htmlposiada złącza Gigabit LAN, WiFi obsługiwane z trzech anten (lepsze rozłożenie prędkości i kolejkowania na urządzenia) i w razie co to masz port USB do udostępniania danych z pamięci zewnętrznej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...