Skocz do zawartości

Karta do 360zł


Recommended Posts

Witam,

 

aktualnie szukam karty do 360zł (maks, ponieważ w sierpniu mam wesele i jak wiadomo idzie kupa kasy na to, żeby się goście dobrze bawili więc proszę o nie przekraczanie tej kwoty). Tak wiem za 400zł można na allegro kupić GTX 660 albo HD 7850.

 

Na allegro jest pełno GTX'ow 570, która do dzisiaj jest w miarę wydajna i w tej cenie nie ma chyba nic lepszego ale ma już swoje lata.

 

Są też GTX'y 650Ti ale ta to mniej więcej półka GTX'a 460 1Gb, którego teraz mam więc nie chciałbym dopłacać do karty i nic nie zyskać na wydajności. Chyba, że wersja boost ale teraz ani jednej nie ma.

 

Radeony kompletnie nie orientuję się jak wyglądają wydajnościowo , ponieważ po moim starym HD5770 dostałem urazu do kart od czerwonych.

 

Jakieś sugestie co wybrać?

Lepiej starszą wydajną czy nowszą trochę słabszą?

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem...

CPU: Phenom II x4 955 3.84Ghz 

MOBO: Asus M4A89GTD PRO 

RAM: Goodram 2x4GB DDR3 1333MHZ 

HDD: Seagate Barracuda 7200.12 ST31000524AS 1T 

GPU: Asus GeForce GTX460 DCU TOP 1Gb

PSU: Chieftec cft-650-14cs 650w

 

Rozdzielczość do FHD, a gry to BF4 po pracy i w oczekiwaniu na Kingdom come Deliverance

Edytowane przez Matt89
Link to post
Share on other sites

Nie kupowałbym kart z 1gb vramu, obecnie to za mało, 7850 to dobra karta, jest ich pełno bo większość ma 1gb pamięci i do nowych gier się nie nadają, pomimo, że ogólnie są dość wydajne i podatne na oc. Dozbieraj 40-50 pln i kup wersję 2gb lub poluj na hd 7790/ r7 260x w wersjach 2gb. Jak będziesz licytował to powinno się udać poniżej 400.

Link to post
Share on other sites

Bo generalnie wymiana się nie opłaca względem tego co masz jeśli nie weźmiesz pod uwagę tego co powiedział olo163.

Link to post
Share on other sites

Radeony odpadają, ponieważ nie mam do nich zaufania, a i kiedyś sobie powiedziałem, że będę kupować karty tylko od nvidii(miałem 8800GS, 9600GT, GTX'a 275 i dwie 460 i byłem mega zadowolony, więc zostaje GTX). Chyba dołożę do tej 660, bo rzeczywiście to tylko 40zł (10 piw :) albo 10 litrów ropy, więc nie tak źle), tylko teraz jest problem, nie ma nic w granicach 400zł, ani na allegro ani olx, a interesuje mnie tylko kup teraz albo jakaś z forum, nie mam czasu na licytowanie).

 

Edit.

Teraz szukam karty, która ma min 2Gb pamięci i mam 2 oferty.

GTX 650Ti boost 2gb za 400zł albo GTX660 (jak na razie za 440zł) Gram sporadycznie ale jak już coś włączę to staram się posiedzieć trochę dłużej. Którą lepiej? (nie ukrywam ciągnie mnie do 650)

Edytowane przez Matt89
Link to post
Share on other sites

Po 400zł

Asus GTX 660 http://olx.pl/oferta/karta-graficzna-geforce-gtx-660-CID99-IDerVkD.html#78849c4cc7

MSI GTX 660 http://allegro.pl/nvidia-geforce-gtx-660-i6034927386.html

MSI GTX 660 http://allegro.pl/karta-graficzna-gerforce-gtx-660-i6047855794.html

 

ps. ja jednak szukał bym karty gdzie jest chociaż napisane "gwarancja rozruchowa" bo różnie z tymi kartami bywa.

Ewentualnie napisz do któregoś z oferujących,czy na taką opcję z gw. rozr. by się godził,jak napisze że nie,to bym odpuścił.

To tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Odradzam 650 poluj na 660!

A co do radeonow - szkoda! - to dobre i oplacalne karty, a nvidia olewa swoich klientow i nie wspiera starszych modeli w sterownikach do nowych gier!

Co za brednie, gtx 650 ti boost jest wydajnościowo pomiędzy 660 a 660ti, wersja 2gb za 400zł to świetny deal.
Link to post
Share on other sites

@katystopej

Chyba wczoraj byles na ostrej imprezie i jeszcze Cie trzyma.

 

Nowe testy

http://pclab.pl/art60000-122.html

 

650ti bost dostaje baty od r7 360, r7 260x, gtx 750ti i do gtx660 sporo mu brakuje!

Odpocznij po imprezie i dopiero pozniej pisz posty bo wprowadzasz ludzi w blad!

Po drugie nvidia olewa stare karty w sterownikach!

I prosze stare testy po premierze 650ti bost

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_650_Ti_Boost_Direct_Cu_II/26.html

Wydajnosc ponizej 660 o 660ti nie wspominajac.

Nastepnie byla premiera serii 7 i 9 i seria 6 zostal calkowicie olana przez nvidie w sterownikach i obecnie dostaje baty nawet od r7 360 i r7 260x wiec za 400 to nie jest dobry interes. Za 400pln mozna kupic hd 7850 2gb ktora jest bardzo podatna na oc lub szukac gtx 660, osobiscie polecam jednak 7850.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam 2 nowe oferty już takie pewne (tylko brać).

GTX 660 od Asusa DCII za 380zł i też od Asusa 650Ti boost 2gb za 400zł więc zdecyduję się na 660 bo jest około 10-15% szybsza od 650. Dobry wybór?

Hd 7850 nie chce, ponieważ ciężko kupić wersję 2gb, a na allegro jest peło 1Gb w cenie do 400zł.

Link to post
Share on other sites

No i Panowie znowu szukam. Niestety ale mnie oszukali na 350zł. Kupiłem GTX'a 660 od MSI TF Gaming z roczną gwarancją i kasa przepadła. Uważajcie na użytkownika Mateusz Resztak na olx i allegro. Nr konta podam dla zainteresowanych.

 

Wiec znowu szukam czegoś do 400zł i rozglądam się dalej za GTX 660 ale teraz nic nie ma :/ Za to pojawiło się trochę 650Ti boost 2Gb i zastanawiam się czy nie kupić. Już przez Allegro za pobraniem. Cena 390zł.

 

A może GTX 580 za 390zł co wy na to? OD MSI TFIII lub MSI HD7850 2Gb też od MSI za 399zł

Edytowane przez Matt89
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...