Skocz do zawartości

Komputer bez GPU i dysku [1400zł]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez nos_tro,

Recommended Posts

Witam! Jeszcze dzisiaj mam zamiar kupić swój 1 składany komputer. Przesiadam się z laptopa tak więc różnica w płynności będzie niewyobrażalna nawet na zintegrowanej grafie. GPU oczywiscie mam zamiar dokupić w przyszłości prawdopodobnie GTX 960 jeśli dolar by delikatnie spadł. 

 

  • Zastosowanie komputera : Gry (LOL, CS:GO w przyszłości po zakupie GPU Wiedzmin 1/2/3? GTA 4/5 nie gram jak dotychczas na ultra)
  • Maksymalna kwota : 1400 zł
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : na 99% nie
  • Których części potrzebuję : Wszystko oprócz GPU i Dysku
  • Rozdzielczość mojego monitora : Full HD 
  • Części z poprzedniego komputera : dysk 500 GB 
  • Specjalne wymagania : brak
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/l1x5IX/
  • Inne: Jaki monitor do 440 zł ? Czy ten BENQ co jest wrzucony do koszyka się nada? 
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Przy takiej cenie i3 to już bym dołożył do i5 6400 - różnica w cenie nieduża. Alternatywnie zszedłbym do i3 6100 - i3 6320 w takiej cenie się nie opłaca. Wystarczy usunąć nagrywarkę, bo system można spokojnie wgrać z pendriva oraz dać zasilacz 400 W zamiast 500 W i już różnica w cenie do i5 6400 się zdecydowanie zmniejszy, a zyskasz stabilniejszy FPS w grach i prawdziwe 4 rdzenie.

RAM jeżeli gry przewidywane są dopiero po zakupie GPU dokupiłbym w jednej kości - po rozbudowę. 

Monitor na tą cenę jest ok, matryca IPS wiąże się z dopłata około 50 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...