Skocz do zawartości

Smartfon z dobrą baterią ,solidny


Recommended Posts

Witam wszystkich bo jestem nowy na forum. Szukałem ,ale nie widze nic o takich kryteriach wiec zakładam temat.

 

Obecnie uzywam telefonu z klawiatura jeszcze nokii e72. Chce zakupić uzywany  smartfon bo symbian juz nie wspierany itp. Telefon głownie do dzwonienia,sprawdzenia czegos w internecie od czasu do czasu,sms.

   

 Wymienie to co dla mnie najwazniejsze: 

kwota -         do 500zl

wyswietlacz-do 4,8"    

-jak najdłuższy czas pracy na baterii jaki mozliwy w dobrym telefonie

-dobry,zasieg,dzwiek rozmów, 

-zeby sie nie wieszał przy prostych czynnosciach

-najlepiej wymienna bateria i solidny w miare

 

Myslałem o tych samsungach x-cover ale kilka osób odradziło mi ,że nie sa wogole solidne i sie mulą ciagle.Pentagram monster itp tez nie ciesza sie dobrymi opiniami poza bateria. Wiec mysle o markowych np ,galaxy s3? lte.  Co polecacie,może zle słyszałem?

Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz,parametry ma super.Z tego co widze w tej cenie ciezko o ładny egzemplarz.Wiekszosc osob pisze ze bateria 1 dzien przy normalnym uzytkowaniu w opiniach w galaxy s3 piszą o 2 dniach,dlatego bralem go pod uwage wczesniej,wiem ze najlepiej sie samemu przekonac i kazdy uzywa inaczej.Ogolnie to sony jest super marka wiec bede szukał. Moze ktoś jeszcze coś zaproponuje?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie,po chwilowych poszukiwaniach stwierdzam że sony ciężko znaleść w takich pieniądzach a szczegulnie  z gwarancja. Te ktore oglądałem to zmeczone i bardzo zmasakrowane juz. Zastanawiam sie nad Samsungiem galaxy s4 mini, wiem że bateria słaba ale przynajmniej można zmienic czy postawic inna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,chwile mnie nie bylo a tu widze pojawiły się odpowiedzi.Pooglądałem troche tych sprzętów i powiem szczerze LUMIE jakos mi sie jakosciowo wydaja kiepskie,znajomy ma to bateria nowa pada moment.Co do symbiana to prawda bateria tydzien bez problemu,tylko wlasnie ten internet.Siłą chcieli go wyprzeć z rynku i sie udało przez brak wsparcia

.Ostatecznie zakupiłem GALAXY S3 NEO 1,5gb ram od kobiety jak nowy za 380zl z 6miesiecy gwarancji.Dokupiłem nową baterie ale wyprodukowana w 2016 a nie zlezane 2014 i telefon trzyma 3dni przy dosc sporym dzwonieniu i internet jak cos trzeba to sprawdzam.Siec wylaczona ,lokalizacje itp.Jak malo dzwonie to i 4 dni wytrzyma.Jakość rozmów super,zasięgu mi nigdy jeszcze nie brakło.Wiec jestem ogolnie zadowolony,jest to udany telefon jednak.

 Znam kilka osób co mają i dlatego padło na s3 bo każdy sobie chwali,nawet z nowszych schodzą na niego.Co do kruger matz to ciekawa oferta całkiem,ale już nie dla mnie. Dzieki wszystkim  za rady komuś sie napewno przydadzą ,temat wyczerpany chyba.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...