Skocz do zawartości

Moj pierwszy smartfon Samsung Galaxy S2- prosba o porade


Recommended Posts

Witam

do tej pory bronilem sie przed smartfonami ale dostalem po zonie Samsunga Galaxy S2.Brandowy Orange z usunietym simlockiem.

Wersja androida 2.3.3

Telefon ma byc uzywany  do grania i do ogladania filmow .

Probowalem upgardowac androida ale smartfon stwierdzil ze nie ma nic do upgradowania .

Juz na samym poczatku natrafilem na problem , przy probie sciagniecia czegokolwiek z sklepu play  ( jestem w sieci T-mobile) wyskakuje blad 

RPC:S-7-AEC-0 BQB2-YF62-PR7FM)

probowalem czytac porady  ale niewiele z ich rozumiem.

mam nastepujace pytania:

1.Czy nalezy zupgradowac androiida ?Czy jest sens robienia tego?

2.Skad ten błąd i jak go rozwiazac?

3.Jak przywroce ustawienia fabnryczne to co sie stanie ? Strace wszystkie zdjecia , filmy i spis telefonow?

4.Czy poza sklepem playa sa jakies bezpieczne strony z ktorych mozna sciagnac jakies gry.Interesuje mnie star trader.

Prosze o odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

1. Sens jest, ponieważ większości aplikacje jest już pisanych pod androida 4.4+. Dużo przy tym stracisz. Ale jest z tym dużo zabawy. Na forum Android.com.pl znajdziesz poradniki. Kwestia tego czy sobie poradzisz.

 

2. Po prostu tel nie dostał aktualizacji, zostaje tylko wgrywanie tych niezależnych od użytkowników. Wszystko na ww stronie

 

3. Tak, po przywróceniu wszystko tracisz.

 

4. Najbezpieczniej jest korzystać tylko z oficjalnego sklepu, ale nigdy nie szukałem nic po za nim

Link to post
Share on other sites

Jakies 3 lata temu zakupilem Samsunga galaxy s2 w RTV EUro AGD i od nowosci byl juz zainstalowany system android w wersji 4.1.2

Mimo uplywu czasu dla mnie to wciaz swietny telefon i raczej nie zanosi sie zebym w najblizszym czasie wymienil go na inny model :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...