Skocz do zawartości

GeForce Gtx 470 wersja od palita.


Recommended Posts

Siemka ostatnio przeglądam allegro i znalazłem Gtx 470 od palita z dwoma wiatrakami, konstrukcja nie referencyjna :) i czy ona jest warta uwagi ? można ja wyrwać nawet za 750 zł i wydaje mi sie ze będzie bardziej opłacalna od hd 6870 za ktorego chcą kokosy. :D A i jeszcze jedno pytanie ogladalem testy tej karty i temp dochodziły do 100 stopni ;/ jest to możliwe ?

Link to post
Share on other sites

Widzialem te karte, chociaz nie wiem jak chodzi. Jedno moge wam powiedziec, ten uklad chlodzenai jest montowany w gainwardach i jest... glosny!! Nie rozni sie niczym od 1-wiatrakowego ukladu jaki w standardzie prezentuje gainward czy palit. Ta karta na allegro jest za 950 zl. ja proponuje dolozyc 50 zl i wziac: http://www.esc.pl/product_info.php?manu ... s_id=33106 --> roznica bedzie kolosalna a do tego masz nowoczesny uklad chlodzacy, pozdro

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Siemka ostatnio przeglądam allegro i znalazłem Gtx 470 od palita z dwoma wiatrakami, konstrukcja nie referencyjna :) i czy ona jest warta uwagi ? można ja wyrwać nawet za 750 zł i wydaje mi sie ze będzie bardziej opłacalna od hd 6870 za ktorego chcą kokosy. :D A i jeszcze jedno pytanie ogladalem testy tej karty i temp dochodziły do 100 stopni ;/ jest to możliwe ?

 

O powyższej nic nie wiem, ale z doświadczenia Ci powiem, że nawet referent jest warty uwagi.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

yhym :) a ten MSI ma jakąś rozbudowana sekcje zasilania, czy taka sama jak referent : ) a własnie chłopaki :D jak wygląda taki gtx 470 wykrecony na 850 mhz :P do jakiej karty można go porównać ?

 

i czy moj zasilacz http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/B ... -2209.html podoła takiej karcie na takim oc ? Dodam ze mam jeszcze Phenoma II x4 na 3.8 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...