Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Planuję zmienić mojego Samsunga Galaxy S6 na jeden z powyższych modeli. Telefon biorę na firmę a stary sprzedaję znajomemu. Więc mam parę pytań odnośnie wersji z zakrzywionym ekranem bo nie jestem do niej zbytnio przekonany:

 

1. Czy ten zakrzywiony ekran zżera dużą ilość baterii czy te 600 mAh mi wyjdzie na + (chodzi mi o czas pracy baterii - czy S7 EDGE będzie działał dłużej czy wyjdzie na to samo)
2. Jak wg Was prezentują się najnowsze telefony Samsunga i który byście wybrali nie mając limitu pieniędzy?
3. Chciałbym od razu zamówić jakiś Clear View Cover ale nie wiem czy nie wyjdzie coś nowego, nie umiem znaleźć żadnej informacji na ten temat. O telefony bardzo dbam i zależy mi na dobrej ochronie. Czy są w ogóle jakieś informacje na temat pokrowców do najnowszych samsungów?
4. Jaką kartę SD najlepiej kupić (interesuje mnie jak największa pojemność i szybkość, cena gra drugoplanową rolę). Robię dużo zdjęć a w obecnym telefonie 64 GB było dla mnie udręką nie do przeżycia.
5. Co sądzicie o tych Googlach VR? Czy opłaca się kupić w przedsprzedaży żeby dostać je w cenie telefonu ( i tak mam zamiar go kupić w najbliższych tygodniach [2-3] a jak dorzucają za darmo do ceny to wydaje mi się to dobrym dealem.
6. Czy S7 będzie wydajniejszy niż EDGE?

Z góry dzięki za odpowiedzi i miłego dnia !

Edytowane przez meleks17
Link to post
Share on other sites

ciężko coś stwierdzić bo jeszcze nigdzie nie było testów.. na pewno większy ekran w edge zabierze więcej baterii ale nie wiadomo nic póki co nie widzialem konkretnych testów
na pewno wyjdą jakieś akcesoria typu clear view itp
jeśli chodzi o karty pamięci to pewnie samsung zarekomenduje jakiś konkretny model tak jak to robi LG 
VR to troche zabawka, nie jest to pożyteczne ale dla FUN'u ok

S7 i S7 Edge mają taką samą specyfikację więc oba będą równie wydajne

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...