Skocz do zawartości

UPC uciążliwy problem z Pingami etc


Recommended Posts

Witam.

Od 25 stycznia 2016 roku borykam się z problemem dotyczącym internetu.
Mianowicie od podanej daty dzień w dzień mam problemy z transferem, pingami oraz utratą pakietów.
Pingi sięgają nawet 5000-6000 tysięcy a transfer spada nawet do 12 mb/s 
a płace za 250/20 .
Dzwonie, wysyłam screeny, logi do centrali wszystko mają jak na dłoni.
Początkowo wymieniono modem na gorszy niż miałem, mówię ok jak to pomoże trudno jak wiadomo nie pomogło.
Wiele razy telefonowałem zarzekano się że ktoś się ze mną skontaktuje w tej sprawie to również nie nastąpiło . Dzwoniąc na infolinie co raz to nową historię słyszę.
Miałem monitoring na modemie po tygodniu ktoś miał do mnie zadzwonić powiedzieć co ustalono cisza aż do dziś (monitoring był zakładany 3 tyg temu)
Ciągle proszą abym czekał był cierpliwy ale czekam już ponad miesiąc i nic sie nie poprawia, moja praca polega na praktycznie ciągłym użytkowaniu łącza, ale jak ją wykonywać skoro łącze dzień w dzień zawodzi.http://forumprawne.org/images/smilies/icon_mad.gif
Czuje się totalnie bezradny w tej kwestii.. 
Doradźcie co robić, umowę podpisałem około 4 miesiące temu gdzie tam do końca..
Mam udokumentowane pingi, niski transfer .http://forumprawne.org/images/smilies/icon_sad.gif

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz zerwać umowę, niezgodność towaru z przeznaczeniem. Polecam postręczyć ich na infolinii, może wtedy zareagują i nie będą Pana zbywać :)

Na umowie jest do x prędkości więc z tego tytułu nie może zerwać umowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...