Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie chciałbym prosić o pomoc w złożeniu komputera dla gracza

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie najnowsze gry wiedźmin 3 wystarczy mi około 40-45 klatek   itp  chciałbym żeby mi służył kilka lat
  • Maksymalna kwota : najlepiej 3000zł  ostatecznie mogę dołożyć z 100 zł jeśli to miałoby  mieć jakiś straszny wpływ na wydajność
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : kwiecień 2016
  • Których części potrzebuję :  buda + monitor 
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : jeśli byłaby  taka możliwość to fajnie nie to trudno ;)
  • Rozdzielczość mojego monitora i model
  • Specjalne wymagania :  zależy mi na graniu mniej więcej na średnio wysokich ustawieniach nie musi być w 1080p wystarczy np 720p
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :  taki gotowiec  ale z neta dowiedziałem się ze na allegro wsadzają stare używane części i chyba nie starczyło by na monitor  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5728277514&reco_id=1e6e368e-d0b7-11e5-8721-fa163e045498&ars_rule_id=802&ars_source=ars&ars_socket_id=10
  • Inne :

 

Link to post
Share on other sites

 

 

taki gotowiec  ale z neta dowiedziałem się ze na allegro wsadzają stare używane części i chyba nie starczyło by na monitor  http://allegro.pl/Sh...rs_socket_id=10

Na start powiem- odpuść sobie takie badziewie.

 

Intel Core i5-6400 /3.3GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/

Kingston 8GB 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Asus Radeon R9 380 StriX Gaming DCII OC 4GB 

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache Antec VP-PC 500W 120mm

Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) Benq GW2270 (VA, 5ms, DVI)

 

3179 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 
Procesor najnowszej generacji, budżetowe MOBO, RAM w jednej kości, wydajne GPU od Radeona z cichym chłodzeniem DirectCU II, szybkie HDD na system, zasilacz ze sporym zapasem mocy, buda midi tower od zalmana z dwoma wentylami w zestawie oraz dobry monitor 22 cale z matrycą VA.

Wyniki będą podobne, ponieważ te dwa procesory prezentują podobny poziom wydajności.

https://www.youtube.com/watch?v=0rjHHKcK5zM

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje za pomoc   fajny zestaw i jest karta 4 gb co mnie cieszy kupie go na 99% z tym ze   chciałbym   jeszcze spytać czy w tej cenie nie dałoby się kupić obudowy  z jakimiś świecącymi elementami  np na niebiesko czy czerwono coś jak ta

 

https://www.google.pl/search?q=%C5%9Bwiec%C4%85ca+obudowa+pc&biw=1366&bih=644&tbm=isch&imgil=neraeyHCjdbqhM%253A%253B8m3qvAElOjEixM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.pcworld.pl%25252Fnews%25252F342868%25252FChieftec.CH.07.swiecaca.obudowa.dla.graczy.html&source=iu&pf=m&fir=neraeyHCjdbqhM%253A%252C8m3qvAElOjEixM%252C_&usg=__GZR8bYYqpITf08vIHihyMiT4urg%3D&ved=0ahUKEwjC18P1taDLAhUhCpoKHTkrApkQyjcIKA&ei=NAjWVsLtFaGU6AS51ojICQ#imgdii=neraeyHCjdbqhM%3A%3BneraeyHCjdbqhM%3A%3BQeJh2EKLkrXxBM%3A&imgrc=neraeyHCjdbqhM%3A 

 

chce kupić podświetlaną klawiaturę  ale to już sam ogarnę i chciałbym żeby to się fajnie komponowało  ?

Edytowane przez kajtek.
cytat
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam  po raz kolejny  jest maj ja dalej nie kupiłem kompa  planuje to na czerwiec ponieważ kasę musiałem  wywalić na zepsuty samochód #życie  mam jeszcze kilka pytań . Czy dało by rade wymienić ten dysk 1 TB który mi zaproponowaliście na np: 250gb ssd w podobnej cenie ?  . Czy za powiedzmy 500zł byłaby możliwość kupna monitora 27 cali lub np jakiś używany czy by się opłacało kupić ?

Edytowane przez Matheo208
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie złożyłem wczoraj zamówienie na www.esc.pl  i już trudno ze przesyłka  nie jest darmowa   zapłacił bym te 2dychy  ale kazali mi czekać na odpowiedz konsultanta który sprawdzi  dostępność produktów i  poprawność mojej konfiguracji złożyłem zamówienie wczoraj   gdzieś około 23 i zero  odpowiedzi od nich  ehh trzeba było iść na morele  ;)

Link to post
Share on other sites

Komputer naprawdę świetny dziękuje wszystkim za pomoc.  Wiedźmin 3 chodzi na wysokich ustawienia  temat właściwie  do zamknięcia , ale mam jeszcze jeden mały problem  kiedy przesuwam stronę na monitorze pojawia się taka jak by fala kreska  obok blisko stoją  głośniki  modem od internetu i listwa zasilająca  może być tak od tego ?  komputer jest podłączany przez hdmi  bo   do monitora mam tylko wejście D-SUB  I HDMI a na karcie jest inne takie dłuższe wejście

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...