Skocz do zawartości

NFS Hot Pursiut 2010 jest niegrywalny :/


Recommended Posts

Pomocy puki co niema - gra ma tragiczną optymalizację i na razie patch 1.01 troszkę to naprawia. U mnie też są lagi - co najśmieszniejsze gra działa identycznie na minimalnych i maxymalnych detalach. Chcesz dobrej optymalizacji to polecam ci Dirt2 lub Grid.

Link to post
Share on other sites

Pomocy puki co niema - gra ma tragiczną optymalizację i na razie patch 1.01 troszkę to naprawia. U mnie też są lagi - co najśmieszniejsze gra działa identycznie na minimalnych i maxymalnych detalach. Chcesz dobrej optymalizacji to polecam ci Dirt2 lub Grid.

Jedyny ktory normlanie napisal :hahaha: Dziekuje, ale czemu na stacjonarce idzie ok?? Ja wole grac z AA 4x i miec srednio 28fps a nie 10 bez AA
Link to post
Share on other sites

Jedyny ktory normlanie napisal :hahaha: Dziekuje, ale czemu na stacjonarce idzie ok?? Ja wole grac z AA 4x i miec srednio 28fps a nie 10 bez AA

Stacjonarka ma większą wydajność dlatego jest trochę lepiej, ale to nieporozumienie że nawet na HD5850 + Phenom x4 nie ma pełnej płynności. Albo to naprawią, albo zostanie kolejny shit tak samo jak GTA IV.

Poza tematem, ale ta gra jest delikatnie mówiąc daremna. Ostatnio w miarę dobry NFS to był MW.

Dla mnie najlepszy nadal pozostaje stary N4S High Stakes/Road Challenge - może ząb czasu już zostawił dużo do życzenia grafice, ale dalej jest tak samo grywalna. Jaki inny ma tyle możliwości: jazda w dzień, w nocy, deszcz, śnieg, a nawet fajerwerki, odwracanie tras + lustrzane odbicia, tuning samochodów no i widok z kabiny. A pościgi równie emocjonujące co w najnowszej odsłonie. Jakby właśnie odświeżyć tą część to hit murowany :D .
Link to post
Share on other sites

Krzychu, powiem ci szczerze, że twój histeryczny ton zniechęca do jakiegokolwiek pomagania ci w czymkolwiek.

Polecam spacery i ziółka.

 

 

http://nvision.pl/NFS-Need-for-Speed-Ho ... ils-6.html

 

Przestań bredzić i obciążeniu tylko przyjmij na klatę fakt, że twój laptop nie uciągnie tej gry i żadne płacze tego nie zmienią.

 

A na wypadek gdybyś zaczął płakać zanim dokładnie przeczytasz artykuł, który ci dałem Streszczenie:

Ta gra wymaga mocnego procesora a ty masz totalnego słabiaka. Nawet jakbyś miał mobilne 5850 to miałbyś pokaz slajdów. Wąskim gardłem jest twój CPU koniec kropka,

Link to post
Share on other sites

Ta gra wymaga mocnego procesora a ty masz totalnego słabiaka. Nawet jakbyś miał mobilne 5850 to miałbyś pokaz slajdów. Wąskim gardłem jest twój CPU koniec kropka,

No i właśnie w tym jest największy problem, engine gry nie potrafi wykorzystać w pełni nawet 1-rdzeniowego procesora. Gra jest na zmodyfikowanym silniku Burnout Paradise, który śmiga bez problemu nawet na bardzo słabych konfiguracjach.
Link to post
Share on other sites

Krzychu, powiem ci szczerze, że twój histeryczny ton zniechęca do jakiegokolwiek pomagania ci w czymkolwiek.

Polecam spacery i ziółka.

 

 

http://nvision.pl/NFS-Need-for-Speed-Ho ... ils-6.html

 

Przestań bredzić i obciążeniu tylko przyjmij na klatę fakt, że twój laptop nie uciągnie tej gry i żadne płacze tego nie zmienią.

 

A na wypadek gdybyś zaczął płakać zanim dokładnie przeczytasz artykuł, który ci dałem Streszczenie:

Ta gra wymaga mocnego procesora a ty masz totalnego słabiaka. Nawet jakbyś miał mobilne 5850 to miałbyś pokaz slajdów. Wąskim gardłem jest twój CPU koniec kropka,

A twoim waskim gardłem jest orzeszek udający mozg!!. Jak z 4x AA dziala lepiej to jakim kur** cudem procek za słaby, jak i grafika jest obciazona w 100% i procek??
Link to post
Share on other sites

A twoim waskim gardłem jest orzeszek udający mozg!!

Ciiiiii już dobrze, już cichutko. :co:

jakim kur** cudem procek za słaby

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ < minimalne wymaganie gry.

Gdybyś przeczytał test zobaczyłbyś, że E5300 wyraźnie dławił grę.

 

Przeciez napisalem ze proc jest obciązony w 60% wiec jakim cudem za slaby?? Myslenie nie boli naprawde. Na stacjonarce ta sama wersja dziala ok

Porównanie Phenoma IIx4 955 z 4890 do mobilnego athlonaII P320 z mobility 5650. Brawo!

Link to post
Share on other sites

A twoim waskim gardłem jest orzeszek udający mozg!!

Ciiiiii już dobrze, już cichutko. :co:

jakim kur** cudem procek za słaby

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ < minimalne wymaganie gry.

Gdybyś przeczytał test zobaczyłbyś, że E5300 wyraźnie dławił grę.

 

Przeciez napisalem ze proc jest obciązony w 60% wiec jakim cudem za slaby?? Myslenie nie boli naprawde. Na stacjonarce ta sama wersja dziala ok

Porównanie Phenoma IIx4 955 z 4890 do mobilnego athlonaII P320 z mobility 5650. Brawo!

Ok to jak wyjasnisz ze jak wlacze AA 4x to nagle wsyztsko idzie na 100% i mam miedzy 25-30 fps?? a jak Wyłacze to mam 10Fps i obciazenie po 40% ?? Prosze wyjaśnij i nie rob zemnie idioty.
Link to post
Share on other sites

Obciążenie nic nie znaczy.

 

Dobra synku zacznijmy od początku. Idziesz do sklepu i nie wiesz co kupić. Sprzedawca wciska ci gó**o po dużej cenie i je kupujesz. W domciu okazuje się, że NFS HP na nim się tnie. Piszesz rozpaczliwie temat na forum i każdy mówi ci, że ten procesor to gó**o ale ty wiesz lepiej bo lubisz jak sprzedawcy ruchają cię na prawo i lewo w sklepie. Minęło 10 czy tam 14 dni, nie możesz go już zwrócić więc płaczesz na forum.

 

Cała prawda. Dziękuje dobranoc.

Link to post
Share on other sites

Obciążenie nic nie znaczy.

 

Dobra synku zacznijmy od początku. Idziesz do sklepu i nie wiesz co kupić. Sprzedawca wciska ci gó**o po dużej cenie i je kupujesz. W domciu okazuje się, że NFS HP na nim się tnie. Piszesz rozpaczliwie temat na forum i każdy mówi ci, że ten procesor to gó**o ale ty wiesz lepiej bo lubisz jak sprzedawcy ruchają cię na prawo i lewo w sklepie. Minęło 10 czy tam 14 dni, nie możesz go już zwrócić więc płaczesz na forum.

 

Cała prawda. Dziękuje dobranoc.

Po pierwsze nie jestem twoim synkiem, po drugie gdybys chciał wiedziec to tego lapka nie kupiłem tylko dostałem z wymiany, bo poprzedni sie pierdzielił, a ze miałem do wyboru jego lub cos z Pentiumem seri G z Intel GMA to wybór był prosty. Po drugie nie życze sobie żebys z takimi tekstami jechał do mnie bo ani my znajomi ani tym bardziej kumple wiec zwazaj na słowa nastepnym razem. A co do wyruchania to moze sam masz jakis z tym problem, bo masz GTS 360 vel kotlet GF260. Cos boli ze sie poleciało na wyzszy numerek?? A skoro jestes takim "specjalista" to wyjaśnij mi jedno. Procek ogranicza mi karte graficzna tak? Bez AA mam ok 10-15fps bo procek nie daje rady, wiec grafika sie nudzi spoko. Włacze AA 4x to powinno nie spadac bo grafika ma wiecej do roboty, a AA nie zalezy od procka tak? No to spoko powinienem miec to samo ok 10-15 fps. A tutaj zonk, mam 25-30. Ale to przeciez niemozliwe bo procek jest za słaby... Wyjasnisz mi to "znafco" ?? Wierny posiadaczu Intela z Nvidia ??
Link to post
Share on other sites

A co do wyruchania to moze sam masz jakis z tym problem, bo masz GTS 360 vel kotlet GF260

O co ty się czepiasz? Mam go od tygodnia.

Ale to przeciez niemozliwe bo procek jest za słaby... Wyjasnisz mi to "znafco"

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ < minimalne wymaganie gry.

 

P320 ma 2.1 GHz

 

Wierny posiadaczu Intela z Nvidia ??

Przez ponad pół roku miałem HD 2400. Jakbyś umiał czytać to byś wiedział bo pisałem o tym nawet w tym temacie

 

Po pierwsze nie jestem twoim synkiem, po drugie gdybys chciał wiedziec to tego lapka nie kupiłem tylko dostałem z wymiany, bo poprzedni sie pierdzielił, a ze miałem do wyboru jego lub cos z Pentiumem seri G z Intel GMA to wybór był prosty

Taki kit to pradziadowi możesz wciskać. Z resztą nieważne bo i tak jest za słaby. Wytłumaczyłem ci już czy jeszcze nie rozumiesz, że twój PROCESOR JEST ZA SŁABY.
Link to post
Share on other sites

A co do wyruchania to moze sam masz jakis z tym problem, bo masz GTS 360 vel kotlet GF260

O co ty się czepiasz? Mam go od tygodnia.

Ale to przeciez niemozliwe bo procek jest za słaby... Wyjasnisz mi to "znafco"

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ < minimalne wymaganie gry.

 

P320 ma 2.1 GHz

 

Wierny posiadaczu Intela z Nvidia ??

Przez ponad pół roku miałem HD 2400. Jakbyś umiał czytać to byś wiedział bo pisałem o tym nawet w tym temacie

 

Po pierwsze nie jestem twoim synkiem, po drugie gdybys chciał wiedziec to tego lapka nie kupiłem tylko dostałem z wymiany, bo poprzedni sie pierdzielił, a ze miałem do wyboru jego lub cos z Pentiumem seri G z Intel GMA to wybór był prosty

Taki kit to pradziadowi możesz wciskać. Z resztą nieważne bo i tak jest za słaby. Wytłumaczyłem ci już czy jeszcze nie rozumiesz, że twój PROCESOR JEST ZA SŁABY.
NIe wyjasniłes bo nic nie napisałes, puste słowa napisałes mi. A dalej nie wyjaśniłes dlaczego jak wlacze AA działa normlanie. P.s Atlhon X2 64 to stara architektura, P320 jest na nowszej wiec te 300mhz takiej roznicy nie robi. PYTAM SIE PO RAZ OSTATNI DLACZEGO JAK WLACZE AA4x nagle wszystko wraca do normy?? Umiesz to wyjasnic racjonalnie, a nie irracjonalnie pierdzielic glupoty? Pozatym jestes typowym przykladem goscia wg ktorego moje najlepsze inne go**o!! A i o nic sie nei czepiam tylko stwierdzilem ze masz geforcowego kotleta ktory juz stechlizna jedzie. Ale ze Ty lecisz na numerek wiekszy to juz nie moj problem. Czekam na wyjasnienie.
Link to post
Share on other sites

Athlon64x2 4800 jest wydajniejszy niż Athlon II P320

 

Naucz się wreszcie, że mobilne wersje CPU/GPU nie są tożsame wydajnością z swoimi desktopowymi odpowiednikami.

 

Nie mam pojęcia czemu z włączonym AA chodzi lepiej (bo normalnie jak twierdzisz to na pewno nie działa) Przyznam, że to nie typowe i przyznam bez bicia że nie mam pomysłu (a coś tam jednak w życiu widziałem jeśli chodzi o pcty).

Link to post
Share on other sites

Athlon64x2 4800 jest wydajniejszy niż Athlon II P320

 

Naucz się wreszcie, że mobilne wersje CPU/GPU nie są tożsame wydajnością z swoimi desktopowymi odpowiednikami.

 

Nie mam pojęcia czemu z włączonym AA chodzi lepiej (bo normalnie jak twierdzisz to na pewno nie działa) Przyznam, że to nie typowe i przyznam bez bicia że nie mam pomysłu (a coś tam jednak w życiu widziałem jeśli chodzi o pcty).

Stary to to ja wiem nie musisz mi mowic, przeciez wiem ze to zupełnie inne procki niz mobilne, bo np Phenom mobilny to tak naprawde athlon z desktopów. Noo wlasnie nikt tego nie wie a ja sie wkurzam...
Link to post
Share on other sites

I o co tyle nerwów - dopuki nie wyjdzie jakiś porządny patch to nie jeden jeszcze zmiesza tą grę z błotem. Jeżeli chodzi o AA to NFS na razie i tak tego nie obsługuje, więc podejrzewam, że wymuszasz go poprzez CCC no i może on obciąża bardziej procesor zwiększając tym samym jego wydajność :P

Link to post
Share on other sites

To po co się wkurzasz. I tak ci nie ruszy co wynika z wymagań. Daj sobie siana i pograj w coś co uciągnie twój laptop.

Jestes pierdoln**** bo juz nie mam sily do Ciebie, chocbys nie wiem jak biadolil HP mi z AA smiga wiec mozesz mnie cmoknac i sam sobie daj siana i wpatruj sie w swoje zielono niebieskie cacuszko i nastawiaj tylka dla twoich bozkow lansujac sie kotletem z cudownej kuchni nvidia...

@reenstix dokladnie tak jest jak mowisz, wlaczam go z poziomu CCC. czyli tak musi zostac?

Link to post
Share on other sites

Czytanie tych twoich wypocin powoduje u mnie powstanie takiego wielkiego banana na twarzy. Nigdy ci nie powiedziałem, że mój komputer jest mocniejszy czy coś ale ty ciągle lansujesz, jaki to mój jest wspaniały. Oczywiście, że jest dużo mocniejszy ale nigdy nie dogryzałem ci z tego powodu. Jak cię to tak boli, że masz gorszego kompa to w ogóle najlepiej sprzedaj nerkę i kup sobie Clevo z 480M SLI.

 

Patrząc na twój nick to sądzę, że twój ojciec urodził się w 1989, a nie taki żałosny smark jak ty. Zachowujesz się po prostu jak 10 letnie dziecko, które widząc w piaskownicy, że ktoś ma lepsze buciki zaczyna ryczeć. Współczuje twoim znajomym jeśli w ogóle ktoś chce z tobą rozmawiać.

 

Dostałeś już od wszystkich odpowiedź, ode mnie również. Więc tam pozdrawiam, krzyżyk na drogę i bierz nerwosol czasami.

 

Żegnam.

Link to post
Share on other sites

Czytanie tych twoich wypocin powoduje u mnie powstanie takiego wielkiego banana na twarzy. Nigdy ci nie powiedziałem, że mój komputer jest mocniejszy czy coś ale ty ciągle lansujesz, jaki to mój jest wspaniały. Oczywiście, że jest dużo mocniejszy ale nigdy nie dogryzałem ci z tego powodu. Jak cię to tak boli, że masz gorszego kompa to w ogóle najlepiej sprzedaj nerkę i kup sobie Clevo z 480M SLI.

 

Patrząc na twój nick to sądzę, że twój ojciec urodził się w 1989, a nie taki żałosny smark jak ty. Zachowujesz się po prostu jak 10 letnie dziecko, które widząc w piaskownicy, że ktoś ma lepsze buciki zaczyna ryczeć. Współczuje twoim znajomym jeśli w ogóle ktoś chce z tobą rozmawiać.

A Ty zaczynasz pierdzielic od rzeczy bo nie umiesz uargumentowac swoich poglądów. Zadnych konkretnych argumentów poza tym ze moj lapek to gó**o, albo ze proc jest za słaby... P.s wcale nic nie musze nic kupowac, a tym bardziej z super grzała fermim,bo mam stacjonarke do pykania, lapek od czasu do czasu. Wiesz ja nie rycze ze masz lepszego lapka bo mnie to wali, tylko wkurza mnie postawa ze ja mam najlepsze a inni maja gówna i mam dac sobie spokoj bo i tak nie pociagnie... To jest załosne. Pozatym Twoj cudowny GTS360 nie ma nic wspolnego z desktopowa wersja, boli ze ma sie tylko 96 shaderków, tyle co 9600GSO, a teraz genaza twojej cud karcioszki, GTS 360 vel kotlet 260 vel kotlet 9600GSO vel kotlet 8800GS, a z nim mial walczyc 4670 to boli...
Link to post
Share on other sites

Evil_Genius wiesz - jak tak czytam twoje wypowiedzi to tworzy mi się obraz dziecka które jak nie uciągnie gry na max detalach to uważa że gra nie ruszy :/

Nie gadaj że wierzysz tym wymaganiom co piszą :/ one są wyssane z palca :P

CivilizationV odpaliłem na 1rdzeniowym procesorze AMD athlone x64 3700+ podkręconym do 2700mhz i spokojnie w niego grałem przy 1gb ramu na windows 7 (choć wymagania mówiły że nie ruszy) :P

to samo się tyczy tej gry NFS Hot Pursuit

Odpaliłem ją na tym samym sprzęcie, pograłem z 6 map i wywaliłem bo jakość grania była za niska :D ale grałem - co świadczy o tym że procesorek tego lapka jest aż nadto wydajny.

Wniosek jest jeden Gra jest naszpikowana błędami

a na laptopie użytkownika Krzychu1989 jeszcze długo będą działały gry. Wbrew pozorom karty graficzne i procesory starczają na dłużej niż na rok :P

 

Może i rzucę głupi pomysł na rozwiązanie ale skoro z AA działa lepiej a przy wyłączonym nie - zrobiłbym coś takiego:

pod windowsem odpaliłbym panel sterowania ATI i wyłączył|włączył AA (bo można je ręcznie ustawiać). zrobiłbym tak bo prawdopodobnie Krzychu1989 ma ustawione ręcznie AA na x16 albo x8 i kto wie - może gdy AA jest wyłączone w grze to wtedy panel sterowania włącza ręcznie AA przez co grafa nie daje rady?

może wtedy się poprawi wydajność. I tak jak piszę - NIE JEST PRAWDĄ że ten procek jest za słaby do tej gry :o

Link to post
Share on other sites

Dołączenie: 04 Sty 2011, 22:31

Krzychu ale nie musisz robić drugiego konta żeby wydać się mądrzejszym...

 

Zamykamy bo odpowiedź już padła a autor spamuje. ;)

Ja mam tylko jedno konto wiec nie wiem o czy gadasz, to ze ktos Cie zripostowal to nie znaczy ze musialem zakladac drugie konto, pozatym jest to do sprawdzenia. A dwa nie nie zamykamy bo dalej nie powiedziales dlaczego tak jest? A i jeszcze jedno, sprawdzilem dzisiaj Colin Dirt 2 i wszystko gra, smiga az milo :) jak to wyjasnisz? Zobacz na wymagania:

Zalecana konfiguracja pod DirectX 11

 

Procesor: Intel Core i7 lub AMD Phenom II

Pamięć RAM: 3GB

Twardy dysk: 10GB

Karta graficzna: ATi Radeon HD 5700 Series

A ja u siebie tryb DX 11 odpalam i mam ok 32fps, ustawienia srednio wysokie(ustawienia DX11 na niskie) z 4x AA w natywnej rozdziałce...

Co teraz powiesz??

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...