Skocz do zawartości

NFS Hot Pursiut 2010 jest niegrywalny :/


Recommended Posts

Witam, mam lapka Toshibe z prockiem AMD Athlon p320 i grafika radeon 5650. Zainstalowane sterowniki to 10.12, ściągnąłem patcha do gry ale nic, gra kompletnie nie grywalna jest, na jakiejkolwiek rozdzielczości, jakiekolwiek ustawienia, średni fps ok 15. Zmienilem sterowniki na 10.11 i to samo. Sprawdziłem w gpu-z obciążenie grafiki to ok 30-40% :] Procek ok 60% Wiec wtf?? 3D Mark 05 pokazał niecałe 11k pkt. GPU Caps Viewer obciąża w 99%, furmark tez. Jakieś rady?? ;/ System to 7 64bit home premium. Ramu mam 4GB. A zapomniał bym, temperatury w furmarku 67C, a gdy procek był obciążony Primem do tego to miał tez 67C.

Link to post
Share on other sites

Ja bym polecal sprawdzic obciazenie rdzeni - ta gra jest troche skopana np u mnie zamiast korzystac z 4 czy 2 rdzeniu daje obciazenie 100% jednemu rdzeniowi !

najlepsze jest ze koligacja ustawiona na 4 rdzenie i nic, ale jak odznaczylem 1 to sie rozlozylo i min fps skoczyl, nie bylo czasem takich przymulen.

potem dalem znowu 4 rdzenie i odpalilo na 4 po trochu, ale jak znowu sie gre odpali to znowu 1 rdzen 100% :)

Widzialem jak goscie u mnie na uczelni grali na lapkach i to raczej sprzet tymu 4650 albo cos podobnego od nvidii czasem zwalnialo ale ogolnie w miare plynnie.

Link to post
Share on other sites

pirat czy orginal jeden pies raczej.

nie chodzilo mi wczesniej zeby przelaczyc z 4 na 2 czy 3? tylko o to zeby ustawic z 2 na 1 rdzen a potem na 2 spowrotem - (jesli masz rozlozone obciazenie tylko na 1 rdzen - ja tak mialem 100% rdzen reszta po 3)

Link to post
Share on other sites

Oh oh oh kolego : )

Laptopy i pc to dwie różne bajeczki , sam o tym wiem bo mam Asusa X55SV.

Tzn Laptop ma wszystko zintegrowane tzn słabsze : ] Możesz mieć to samo ale i w pc i w lapku ale itak zawsze gorzej wypadnie.

Noo co Ty nie powiesz... Przeciez wiem kurde... W stacjonarce mam Phenoma 955 i r 4890. Rece mi opadły :) Co zreszta napisałem w 2 poscie ;) Myslenie boli??
Link to post
Share on other sites

Oh oh oh kolego : )

Laptopy i pc to dwie różne bajeczki , sam o tym wiem bo mam Asusa X55SV.

Tzn Laptop ma wszystko zintegrowane tzn słabsze : ] Możesz mieć to samo ale i w pc i w lapku ale itak zawsze gorzej wypadnie.

Noo co Ty nie powiesz... Przeciez wiem kurde... W stacjonarce mam Phenoma 955 i r 4890. Rece mi opadły :D Co zreszta napisałem w 2 poscie :) Myslenie boli??
Ja ci tylko pomóc chciałem a nie spinać się przyszedłem. :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Oh oh oh kolego : )

Laptopy i pc to dwie różne bajeczki , sam o tym wiem bo mam Asusa X55SV.

Tzn Laptop ma wszystko zintegrowane tzn słabsze : ] Możesz mieć to samo ale i w pc i w lapku ale itak zawsze gorzej wypadnie.

Noo co Ty nie powiesz... Przeciez wiem kurde... W stacjonarce mam Phenoma 955 i r 4890. Rece mi opadły :D Co zreszta napisałem w 2 poscie :) Myslenie boli??
Ja ci tylko pomóc chciałem a nie spinać się przyszedłem. :hahaha:
Rozumiem ale takie teksty, przeciez wyraznie napisalem odpowiedz na twoje pytania. Ok koniec przepychanek jakies pomysly?
Link to post
Share on other sites

No kolego. Twój laptop jest po prostu za słaby i tyle w tym temacie. Laptopy nie są do grania a to powinieneś już dawno wiedzieć. Graj na takich ustawieniach żeby było płynnie i będzie wszystko dobrze :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Kurde widze ze forumowicze na benchmarku sa na poziomie podstawówki, tluczesz komus ze jest obciążenie tylko w 40% to nie dociera. EVIL GENIUS jestes zakichanym fanboyem Intela i Nvidi, pozatym pokazałes jaki pusty w środku jestes!! Bo co?? Bo nie mam GEFORCA to juz gó**o? Przynamniej nie mam poraz nty spalonego kotleta i nikt mnie nie dyma jak Ciebie!! Zalosny jestes. Kolejny ku*** specjalista, laptop jest za słaby, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Jak cos idzie na 50% możliwosci to jak mozna oceniac ze jest zasłaby??!! Na kazdych ustawianiach tak jest!! Nawet na min rozdziałce i detalach. Dalej uważasz, że jest lapek za słaby!! Żałośni jestescie, tylko posty nabijacie bez sensownie. P.S w 3D marku 2005 mialem 11k pkt, a 06 mam 6125 wiec słabo co nie?? . Zaraz którys z ekspertow wywali mi ze jego integra ma tyle samo... albo co innego ciekawego, że G310 1GB jest wydajniejszy niz 4650 z 512MB, bo tamtem na 1GB :hahaha:. Nie wiem co to moze byc to nie pisze glupot, złota zasada a nie pierdzielenie co mi ślina na jezyk przyniesie.

Link to post
Share on other sites

Na pewno jestem fanboyem nvidii skoro przez rok miałem HD 2400. Nawet na forum gdzieś walają się screeny z podkręcania. Ale ty wiesz lepiej.

 

Jak nie rozumiesz to powiem dobitniej. Laptop, który kupiłeś ma słabego procka, który ogranicza kartę graficzną. I tyle. Każdy ci to powie no ale jak wydałeś na niego 2500 to się nie dziwię, że ci trudno pojąć. Zanim kupisz lepiej się zapytaj.

Link to post
Share on other sites

Krzychu, spokojnie. Obciążenie na wykresach nic nie znaczy. W 3dmarku też nie masz za dużo punktów. Obecnie, żeby jakoś pograć w nowe gierki, trzeba mieć te 15-18k w 06. :hahaha:

Japiernicze ale przeciez to lapek z mobilna karta. Ale czemu nikt nie chce jakos pomoc, tylko pierdzieli bzdety o niewiem czym. Napisalem ze procek i grafika nie jest obciazana w 100% ale nie, niedociera bo gdzież. Najlepiej pisac pierdoly z księżyca ze lapek za słaby.... To wyjaśnijcie mi jakim cudem ta gra jest wogóle niegrywalna, na kazdych ustawieniach ???!!! Nawet do 640x480 i low jest lapek za slaby?? Ale jak włącze Anti Analiasing 4x to obciążenie grafiki jest 100%, ale mam dropy do 25fps. A jak wyłącze to mam 10fps. I tak dalej gadajcie ze lapek jest za słaby. Jak to ma być taka pomoc to dziekuje temat do zamkniecia...
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...