Skocz do zawartości

Nowa grafika - GTX650


Recommended Posts

Witam,

poszukuję nowej karty graficznej z powodu którego chyba nie trzeba się domyślać - GTX 650 i rok 2016 ;)

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: Mam nadzieję, że jak najszybciej. Dysponuję obecnie kwotą około 400zł, do nagięcia (proszę o różne oferty, ile wydam wyjdzie w praniu tak naprawdę)

 

-Zastosowanie: Przede wszystkim gry. Najbardziej interesuje mnie płynna rozgrywka w Wiedźmina 3 na wysokiej ilości FPSów a także Assassin's Creed. Poza tym karta będzie często używana do tytułów typu CS:GO

 

-Model i moc zasilacza: Thermaltake z brązowym certyfikatem, dokładnie nie pamiętam jednak około 550W minimum

 

-Reszta specyfikacji komputera: ASRock Z77 Pro3, Intel i5 3570k, 8gb RAM DDR3 Corsair Vengeance. Obudowa jest DUŻA :)

 

-Rozdzielczość monitora w której grasz:  1920x1080

 

-Dodatkowe wymogi: W zasadzie to brak, wszystko napisałem powyżej. Nie wymagam przede wszystkim funkcji OC, nie bawię się w podkręcanie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Orzecheł
Link to post
Share on other sites

Kartę jak rozumiem używaną?

 

 

 

Najbardziej interesuje mnie płynna rozgrywka w Wiedźmina 3 na wysokiej ilości FPSów

 

 

Jeśli wysokimi można nazwać okolice 60 to do minimalnych ustawień grafiki w 1080p potrzebujesz karty pokroju GTX670 (allegro 650zł) i wyżej.

 

W założonych czterystu zmieścisz R7 260X lub HD7850, nieco drożej GTX660. Przy zablokowaniu do 30fps można wtedy ustawiać ~medium.

 

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2015/05/w3/charts6/w3m_low_1920.png

 

 

 

Osobiście nie widzę sensu zakupu w podanej kwocie (chyba, że takie osiągi cię usatysfakcjonują). Dolicz lepiej zysk ze sprzedaży 650 i dozbieraj ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...