Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemanko. Mam zamiar kupić jakiś telefon do użytku własnego, obecnie posiadam LG G2 Mini. Nie znam się na cenach telefonów i ogólnie nie śledzę tego specjalnie, natomiast chciałem wybrać coś w cenie 1500-1600 (nie więcej). Przyglądałem się Samsungowi A5 2016 (pan w mediamarkcie polecił), ale chciałbym usłyszeć Waszą opinię na ten temat. 

Fajnie jakby się nie zacinał no i przetrwał jakoś te dwa lata.

Link to post
Share on other sites

A5 2016 to piękny telefon i powinien dobrze służyć nawet te dwa lata. Przy codziennym użytkowaniu nie będzie się zacinał, a i mocniejsze aplikacje/gry powinny chodzić płynnie - aczkolwiek przy intesywnych grach 3d mogą być od czasu do czasu czkawki. Jeśli masz czas i ochotę pobawić się w łowce to w podobnej cenie na allegro można wyłapać G4, s6 od prywatnych sprzedawców, które są mocniejsze i na pewno zapewnią płynne działanie przez min kolejne 2 lata.

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę Honor 7, wcześniej byłem szczęśliwym posiadaczem LG G2 i w życiu nie zmieniłbym go na nic innego jednak upadł i było po nim. Honor 7 to moim zdaniem najlepszy telefon od Huawei jak do tej pory płynny system, zgrabny, dobrze leży w dłoni, świetny ekran FHD 5,2 cala, aluminiowa obudowa, szafir na aparacie (0 rys,a nie mam pokrowca i wcale go nie oszczędzam) 21 Mpx, przód 8 mpx ( tył flash, przód led do samojebek) 3 GB ramu więc można szaleć z aplikacjami, dualsim/microsd (niestety zamienne) , Kirin 935 daje rade, grałem w wiele gier na próbę i nic nigdy nie zacinało, telefon robi się przy tym delikatnie ciepły. Ogromna pochwała za nakładkę która mi osobiście podoba się najbardziej ze wszystkiego co do tej pory widziałem. Ma multum bajerów które przydają się na co dzień jak np. dodatkowy przycisk po lewej stronie który można zaprogramować na 3 sposoby (1klik,2klik,przytrzymanie) i podpiąć własne aplikacje, nagrywanie, aparat. Bateria 3100 z Quick Charge który naprawdę się przydaje,( telefon do 90% w jakąś godzinkę), używając telefonu z ciągle włączonym LTE, ekran na 90% (bardzo jasny) telefon trzyma spokojnie 1,5 dnia, przy strasznym katowaniu 1 pełny dzień, a przy używaniu normalnym koło 2,5 dnia. Do tego na dniach powinna być aktualizacja do andka 6.0, (aktualizacje nakładki są dosyć częste). Genialnym bajerem jest czytnik linii, dobrze zabezpiecza telefon, do tego działa błyskawicznie, można wyciągając z kieszeni już palcem go odblokować i używać. Jakby tego było mało ma kilka fajnych bajerów jak pociągnięcie w dół -> zejście belki powiadomień, w bok ostatnia aplikacja, przytrzymanie zdjęcie.

 

Sam daje mu 10/10 i myślę że tak jak G2 będzie ze mną aż do kolejnego wypadku :D

Ja kupiłem go w X-Komie na allegro ponieważ nie wiedzieć czemu mają taniej niż na oficjalnej stronie i dają karte 16 gb, a do tego warto uważać na tańsze aukcje bo mają Vat Marża 23% i może być lipa z gwarancją.

http://allegro.pl/smartfon-honor-7-octa-core-lte-20mpix-5-0-dual-sim-i6000288589.html

Edytowane przez Liquid Snake
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...