Skocz do zawartości

Smartfon do 1800zł, na dłuższy okres czasu.


Recommended Posts

Potrzebuję smartfona który nie będzie po roku bezużyteczny jak obecna Moto E - świetny telefon niemal pod każdym względem (jeszcze patrząc na cenę) ale z kolejnymi to aktualizacjami systemowymi kończy się pamięć i brakuje jej dla potrzebnych mi aplikacji.

 

Chcę kupić teraz telefon, który za 2 lata nie odmówi mi współpracy z tak durnego powodu. Budżet do 1800zł.

 

Moje wymagania:

* Mały - ekran do ~4,5 cala.

* Dużo pamięci wewnętrznej - aby nie skończyła się po roku na same aktualizacje systemu

* Aparat foto z możliwością ustawienia ostrości - dość często robię poglądowe zdjęcia dokumentów, notatek, cenników itp - muszę mieć możliwość zrobienia wyraźnego i ostrego zdjęcia z niewielkiej odległości

 

System mi obojętny - aby działał niezawodnie. Miałem dużo różnych androidów i kilka WP.

 

Kandydat 1: Xperia Z3 Compact - Może być wielkościowo, android (więc nie będzie problemu z użyciem własnych aplikacji)

Kandydat 2: ajfon 5s. - Może by spróbować "japka"? Ekran zdaje się być w sam raz, tylko czy da radę wraz z upływem czasu?

 

W przypadku WP to każdy wypisywał, że działa świetnie i zawsze będzie, nigdy nie zwolni... taaa, jasne, a świstak siedzi...

Link to post
Share on other sites

Ilość "danych" jakie mam na telefonie to aktualnie 1,5GB i raczej się to nie zmieni, bo to głównie w miarę stała kolekcja mp3, trochę dokumentów itp. Zdjęć na telefonie nie trzymam, jak tylko zgram je na PC to wywalam z telefonu. Tak więc w zasadzie jedyne co mnie interesuje to aby nie zbrakło tej pamięci na przyszłe aktualizacje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...